River Black

 
černá mozaika z kamene
 

Stavíte nový byt či dům? Renovujete koupelnu? Plánujete stavbu domácího wellness koutku? Právě pro tyto varianta je nejvhodnější volbou River Black. Mozaika z přírodního kamene vyrobená z honosného mramoru. Pro jednoduchou a rychlou pokládku jsou jednotlivé kusy mramorové mozaiky pryskryřicí slepeny do modulů o velikosti 30 x 30 cm. Mramová mozaika má velmi širokou škálu použití. Využít ji můžete k obložení obývacího pokoje, koupelny, toalety, chodby, sloupů nebo položit jako dlažbu. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také interiérové kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo keramika. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Přírodní kamenný obklad z mramoru River Black

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 990 Kč /
 
Objednat
 

Mozaika z přírodního kamene River Black je vyrobená z mramoru. Jednotlivé oblázky jsou přilepeny na síťku ve formátu 30 x 30 cm. Příprava obkladu do jednotlivých modulů obdelníhového tvaru podstatně snižuje pracnost při obkládání a také velmi zkracuje dobu pokládky. Mozaiku z přírodního kamene můžete použít na obložení obývacího pokoje, koupelny, toalety, chodby, sloupů nebo položit jako dlažbu. Díky své autentické struktuře a barvě se velmi hodí do prostorných koupelen, kde dotváří přírodní atmosféru.

 

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Formát 30 x 30 cm
Tloušťka kamene 1 cm
Obsah balení 1
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Na objednávku
1 990 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 990 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz