Briza Brown kamenný obklad

Kód: 276-5
Výprodej
Značka: Kameny.cz
990 Kč –39 %
Briza Brown kamenný obklad
990 Kč –39 % 599 Kč / m² 495,04 Kč bez DPH
Skladem

Obkladový kámen Briza Brown je vyrobený z přírodního kamene, konkrétně z ruly. Kámen je hnědé barvy a používá se v interiéru i exteriéru k obkladu fasád, soklů a veškerých venkovních ploch. Rulový přírodní kámen, vyznačující se svou pevností a trvanlivostí, je vhodný i do namáhanějších prostor. Výška jednotlivých kusů je 5 cm, šířky 1 - 3 cm a délky jsou různé. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Briza Brown je přírodní obkladový kámen vyroben z ruly hnědé barvy. Vhodný je k použití do interiéru i exteriéru. Obklad je mrazuvzdorný a odolný, hodí se tedy i do namáhanějších prostor. Briza Brown je vyrobena z ruly o tloušťce 1 - 3 cm, výška každého jednotlivého kusu je 5 cm a délka je různá. Pokládka tohoto obkladu není vůbec náročná a je rychlá, obklad se nespáruje a zvládnete to klidně sami.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako i pěkně podtrhnou kouzlo venkovské zahrádky.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W  Porosil RVV

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací kameníků, kteří pro práci použili materiál od nás..

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Pásky
Rozměr: 5 cm x různá délka
Typ kamene: Rula
Barevnost: Hnědá
Série: Brown
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Obsah balení: 1 m²
Formát kamene: 5 cm x různá délka
Váha 1 m²: 39 kg