Brix Multi kamenná mozaika

Kód: 390
Novinka
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / m² 1 479,34 Kč bez DPH
Vyprodáno

Jedinečná travertinová mozaika s krásnou barevností Brix Multi. Díky své odolnosti je vhodná především do kuchyní a koupelen, kde ji také nejčastěji umisťujeme. Travertinový obklad je připraven na síťce ve formátu 30,5 x 30,5 cm, který umožňuje rychlou a jednoduchou pokládku. Každý kámen je unikátní a právě tato mozaika díky ní působí velmi originálním a elegantním dojmem. V naší nabídce naleznete také větší množství travertinových výrobků, se kterými je možné mozaiku Brix Multi kombinovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Luxusní kamenná mozaika Brix Multi je připravena ve formátu 30,5 x 30,5 cm na síťce, což umožňuje jednoduchou a rychlou pokládku. Materiálem je travertin s krásnou barevností. Použít tuto mozaiku můžete kdekoli v interiéru - kuchyně, obývací pokoje, chodby, koupelny i toalety. Tento materiál, jako všechny ostatní, máme vystaveny v naší prodejně ve větší ploše.

Travertin je nejvíce ceněn pro svůj unikátní vzhled. Nejen to je však hlavní argument pro jeho využití v prostoru. Dále se za velice vítanou vlastnost považuje i poměrně vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Travertin také dobře snáší střídání vysokých a nízkých teplot. Je tedy mrazuvzdorný a mimo to ho neponičí ani vlhkost, se kterou mnohé jiné přírodní materiály poměrně bojují. Vyniká také dobrými izolačními schopnostmi.

Brix Multi není jediným produktem série Brix, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30,5 x 30,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Multi
Tloušťka: 1 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Obsah balení: 0,93 m²
Rozměr: 30,5 x 30,5cm
Tloušťka kamene: 1cm
Rozměr jednotlivých kamínků : 4,7 x 2,3 cm
Váha 1 m²: cca 24 kg