Schodišťový blok Mustang

Kód: 9960
Novinka
Značka: Kameny.cz
3 290 Kč / ks 2 719,01 Kč bez DPH 3 290 Kč / 1 ks
Skladem

Masivní čedičové bloky jsou vynikajícím řešením pro vytváření esteticky atraktivních a trvanlivých schodišť v zahradách, parcích a všech venkovních prostorech. Díky řezání mají schody jemné přesto lehce strukturované plochy, které jsou hrubší a protiskluzové. Šedá až antracitová barva s sebou nese eleganci a nádech luxusu. Masivní čedičový blok má rozměry 100 x 35 x 15 cm. Vhodný jak do exteriéru, tak do interiéru.

Blok nabízíme ve variantě natural se zasekávanými bočními stěnami - Mustang Natural.

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedeném rozměru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čedičové schodišťové bloky jsou oblíbeným materiálem pro venkovní i vnitřní schodiště a mají několik výhod a vlastností, které je činí atraktivními pro různé projekty. Šedé bloky o rozměrech 100 x 35 x 15 cm jsou vhodné pro střední až velká schodiště. Tento materiál je velmi ceněný pro svou schopnost sladit se s různými styly, takže jej můžete využít v moderním i v rustikálním prostředí. Další výhodou je přirozená odolnost vůči povětrnostním vlivům, což z něj dělá velmi vhodný materiál pro venkovní schodiště. Výborně odolává změnám teploty, vlhkosti a UV záření. Má dlouhou živostnost a téměř žádné nároky na údržbu. 

Tyto schodišťové bloky nemusíte použít jenom na schodiště, ale můžete s nimi položit také chodníky, terasy nebo je použít jako podstavce či odpočinkové plochy. Blok nabízíme ve variantě natural s hrubými bočními stěnami - Mustang Natural.

 

zahradní schodiště

 

Pro vylepšení estetického dojmu a ucelení prostředí můžete plochu kolem schodů/bloků zasypat okrasnými kameny. Další nabídku bloků najdete v kategorii schody a obrubníky, zákrytové desky a bazénové lemy. Prohlédněte si celou sérii Mustang.

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedeném rozměru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 100 x 35 cm
Typ kamene: Čedič
Barevnost: Antracitová, Šedá
Série: Mustang
Tloušťka: 15 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Čedič
Obsah balení: 1
Přibližná hmotnost: 160 kg / ks
Tloušťka: 15 cm
Přibližné rozměry: 100 x 35 cm
Hrany: řezané
Protiskluzový povrch: Ano