Schodišťový blok Mustang Natural

Kód: 9961
Novinka
Značka: Kameny.cz
3 290 Kč / ks 2 719,01 Kč bez DPH 3 290 Kč / 1 ks
Podzim 2024

Masivní čedičové bloky představují skvělý způsob, jak vytvořit atraktivní a odolné schody v zahradách, parcích a dalších venkovních prostorech. Díky tomu, že jsou řezané, mají schody hladký, avšak mírně texturovaný povrch, který poskytuje větší hrubost a zabraňuje sklouznutí. Šedá až antracitová barva přináší do prostoru eleganci a dotek luxusu. Masivní čedičový blok má rozměry 100 x 35-38 x 15 cm a lze ho využít jak venku, tak uvnitř.

Nabízíme ho také ve variantě s řezanými bočními stěnami Blok Mustang.

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedeném rozměru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čedičový blok Mustang Natural nabízíme v rozměru 100 x 35-38 cm a tloušťce 15 cm. Čedič je díky své pevnosti a odolnosti velmi vhodný pro venkovní schodiště a je hojně využíván kvůli vysoké odolnosti a zároveň je oblíbený pro svůj elegantní vzhled. Neutrální šedá až antracitová barva je nadčasová a lze kombinovat s téměř každým materiálem. Zajímavým prvkem je čelní stěna bloku, která je zabarvená do hněda s efektními rezavými tóny. Další výhodou je takřka neomezená životnost.

 

schodišťový blok

 

Kamenné schody jsou vhodným prostředkem, jak v zahradě překonat výškové rozdíly. Pro lepší estetický dojem můžete plochu kolem schodů zasypat okrasnými kameny. Další nabídku bloků najdete v kategorii schody a obrubníky, zákrytové desky a bazénové lemy.

Tyto schodišťové bloky nemusíte použít jenom na schodiště, ale můžete s nimi položit také chodníky, terasy nebo je použít jako podstavce či odpočinkové plochy. Blok nabízíme ve variantě s řezanými bočními stěnami Blok Mustang. 

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 100 x 35-38 cm
Typ kamene: Čedič
Barevnost: Antracitová, Černá
Série: Mustang
Tloušťka: 15 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Čedič
Obsah balení: 1
Přibližná hmotnost: 160 kg / ks
Tloušťka: 15 cm
Přibližné rozměry: 100 x 35-38 cm
Hrany: zasekávané
Protiskluzový povrch: Ano