Realizace kamenné obkladu Stenari Mavi a Skala Roka v restauraci

Při realizaci restaurace byl použit obklad z přírodního kamene Skala Roka. Tento obklad je velmi oblíbený hlavně kvůli své osobitosti, díky různé barevnosti a velikosti každého kusu, působí obklad vždy originálně a jedinečně. Krásně se doplňuje s přírodními materiály jako je dřevo. V této kombinaci působí velmi exkluzivně a zároveň útulně.

Realizace kamenné obkladu Skala Roka v restauraci7

Realizace kamenné obkladu Skala Roka v restauraci8

Realizace kamenné obkladu Skala Roka v restauraci6

K odlišení jednotlivých budov byl v této části použit obklad Stenari Koral. Tento obklad je také z ortoruly jako Stenari Mavi, který je použit výše. Stenari koral je obklad, který je vzhledem k tomu, že se každý kus musí pokládat samostatně a kusy jsou různě velké, velmi složitý na pokládku. Doporučujeme tedy oslovit zkušenějšího kameníka. Do našeho týmu patří kameník Tomáš Hrtus, na něhož kontakt naleznete zde.

Realizace kamenné obkladu Skala Roka v restauraci9

Na fasádu byl použit obklad z přírodního kamene Skala Roka. Tento obklad, díky své plastičnosti a jedinečné barevnosti, vytváří jemný rustikální vzhled. Fasáda je dokonale doplněná dřevěnými prvky.

Realizace kamenné obkladu Skala Roka v restauraci

Realizace kamenné obkladu Skala Roka v restauraci10_1

Realizace kamenné obkladu Skala Roka v restauraci4

Realizace kamenné obkladu Skala Roka v restauraci3

 Další realizace si můžete prohlédnout zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení