Mramor bílý valouny

Kód: 56/28
Značka: Kameny.cz
11 900 Kč / balení 825 kg 9 834,71 Kč bez DPH
Skladem

Valouny z třpytivě bílého mramoru jsou velmi zajímavým dekorativním doplňkem v exteriérech i v interiérech. Valouny jsou ve velikosti 20 - 40 cm. Valouny jsou z pevného nenasákavého mramoru a jsou mrazuvzdorné. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších druhů okrasného kamene na našem trhu. Můžete je využít na tvorbu zahradní skalky. Návod na tvorbu skalky z přírodního kamene a informace o rostlinách, které jsou do skalky vhodné, naleznete zde. Mramor bílý v menších rozměrech naleznete zde.

V případě zakoupení valounků z naší nabídky společně s tkanou geotextílií, nabízíme na geotextílii DOPRAVU ZDARMA.
Samostatně můžete geotextílii zakoupit zde.

Kameny nabízíme po balení 825 kg s DOPRAVOU ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valouny z bílého mramoru můžete využít jako luxusní dekorační prvek ve Vašem bytě či domě, na zahradách k obsypání rostlin, keřů, stromů a ploch kolem bazénů. Doporučujeme je kombinovat s valounky nebo s obsypovou okrasnou drtí. Valouny se často využívají k tvorbě skalek.

Po přípravě prostoru, kde se budou valounky nebo valouny pokládat, doporučujeme použít geotextílii. To je tkaná textilie utkána z kvalitních polypropylenových vláken s vysokou pevností a životností. Zabraňuje růstu plevelů a jiných nežádoucích rostlin, snižuje čas nutný k údržbě, zabraňuje vysychání půdy, udržuje půdní vlhkost a dostatečnou teplotu a snižuje potřebu používání herbicidů a dalších prostředků omezujících růst plevele.

ČLÁNEK ZDE : Kouzlo přírody: Bílé mramorové oblázky pro vaše zahradní úpravy

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny do skalky
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Bílá
Velikost frakce: 20 - 40 cm
Způsob balení 825 kg: Big - bag
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Třpytivě bílý mramor
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Nasákavost: Ne
Velikost: 20 - 40 cm