Mogano okrasné valounky
Kód: 4778/100 4778/425 4778/825 4778/25 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Valounky - oblázky Mogano můžete využít jako luxusní dekorační prvek ve Vašem bytě a domě, na zahradách k obsypání rostlin, keřů, stromů, ploch kolem bazénů nebo na hroby.
Po přípravě prostoru, kde se budou valounky nebo valouny pokládat, doporučujeme použít geotextílii. To je tkaná textilie utkána z kvalitních polypropylenových vláken s vysokou pevností a životností. Zabraňuje růstu plevelů a jiných nežádoucích rostlin, snižuje čas nutný k údržbě, zabraňuje vysychání půdy, udržuje půdní vlhkost a dostatečnou teplotu a snižuje potřebu používání herbicidů a dalších prostředků omezujících růst plevele.
Doporučujme Vám kombinovat valounky s valouny a před položením použít geotextílii.
.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valounky - Oblázky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál: | Přírodní kámen |
| Typ materiálu: | Mramor |
| Barevnost: | Červená, Fialová, Hnědá |
| Velikost frakce: | 1,8 - 2,5 cm |
| Způsob balení 825 kg: | 25 kg pytle na paletě |
| Typ materiálu: | Přírodní kámen |
| Typ kamene: | Mramor |
| ? Příbližná spotřeba: | 75kg / m² |
| Pochozí produkt: | Ano |
| Stabilní proti slunečnímu záření: | Ano |
| Velikost frakce: | 1,8 - 2,5 cm |

