Briliant Nero

 
interiérový obklad
 

Obkladový kámen Briliant Nero vyrobený z ruly je luxusní přírodní obklad, vhodný do interiéru i exteriéru. Jednoduchý tmavý - antracitový vzhled a krásná plastická struktura s třpytivým povrchem dodává kamennému obkladu Briliant Nero jedinečnost a nesrovnatelnost s kamenem umělým.  Pro snadnou pokládku je připravený v tzv. „Z“ modulech o rozměrech 60 x 15 cm což zajišťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploše takřka vidět. Přírodní obklad Briliant Nero z ruly můžete je velice oblíbený do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory,  K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako umějí podtrhnout i kouzlo venkovské zahrádky.

Přírodní obklad z kamene Brilliant Nero

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 290 Kč /
 
Objednat
 

BRILIANT NERO – společník na úrovni

Briliant Nero je přírodní obkladový kámen vyrobený z ruly. Tento kamenný obklad je velmi vyhledávaný pro svůj jednoduchý vzhled a antracitovou barvu. Série Briliant Nero obsahuje modulární obkladové kameny, vhodné pro tvorbu designově hodnotných ploch v interiérech domů i v komerčních prostorech. Obkladový kámen z této série je také vhodný pro použití v exteriérech.  

Chci objednat vzorek obkladu Briliant Nero

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Rula
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu 35 x 10 cm
Tloušťka kamene 1 - 1,5 cm
Počet modulů v balení 7 ks
Obsah balení 0,245 m²
Typ balení Kartonová krabice
Cena balení 316,05 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 290 Kč /
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 290 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz