Briliant Ledo obkladový kámen

New
 
bílý obklad
 
 

Obkladový přírodní kámen Briliant Ledo je vhodný pro tvorbu designově hodnotných ploch v interiérech bytů, domů a komerčních staveb. Mramorový obkladový kámen Briliant Ledo je připraven v "Z" modulech s rozměry 60 x 15 cm. Na bílý obkladový kámen doporučujeme zakoupit i bílé flexibilní lepidlo.  

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen na fasády domu plní nejen estetickou funkci, ale zároveň přispěje i k tepelné izolaci stěn. Přírodní kámen ale nemusíte používat pouze na fasády. Úžasně působí přírodní kameny i jako obklad podezdívek, zdí teras, na obklady ploch kolem zahradních jezírek nebo zahradních zdí. Využití najde kámen z přírody i jako dlažba na zahradní chodníky, schody, cesty, okolí bazénů a jezírek. Spojte přírodu s přírodou. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

Chci objednat vzorek obkladu Briliant Ledo

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 290 Kč /
 
Objednat
 

BRILIANT LEDO – společník na úrovni

Kamenný obklad třpytivě bílé barvy vhodný pro použití v interiérech. Jednotlivé moduly jsou vyrobeny z přírodního mramoru, který obsahuje křemičité plotýnky, což dodává obkladu exkluzivní vzhled a mírnou lesklost. Velkou výhodou tohoto mramorového obkladu je jeho pevnost a odolnost, což umožňuje použít obklad i ve více namáhaných prostorách, jako jsou koupelny a kuchyně. 

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v elegantním městském domě a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovského sídla.

Chci objednat vzorek obkladu Briliant Ledo

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu 60 x 15 cm
Tloušťka kamene 1 - 2 cm
Obsah balení 0,54 m²
Cena za balení 696,6 Kč včetně DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 290 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 290 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz