Fleta Roka - hlazená dlažba

Kód: 2688
Výprodej
Značka: Kameny.cz
990 Kč –39 %
Břidlicová dlažba
990 Kč –39 % 599 Kč / m² 495,04 Kč bez DPH
Vyprodáno

Tento obkladový a dlažební kámen Vám nabízí díky své umírněné a diskrétní barevnosti velký prostor pro kreativitu v interiéru. Různými barevnými doplňky a dekoračními předměty můžete doladit místnosti tak, aby byly v kombinaci s břidlicí esteticky nadčasové a zároveň jste se v nich cítili příjemně. V exteriérech se kámen Fleta Roka používá pouze jako obklad, především na fasády, sokly, ploty a zahradní stavby. V interiérech pak také nalezne velké uplatnění, a to především v koupelnách, kuchyních a společenských prostorách. Mezi hlavní výhody kamene Fleta Roka patří především jednoduchá údržba - lze jej vysávat či vytírat. Další výhodou je neklouzavý povrch a vysoká odolnost kamene. Kámen je lehký, tenký a vhodný pro podlahové vytápění. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dokonalého vzezření umí dosáhnout tento kámen ve Vašem interiéru i exteriéru. Stejně tak jako umí zastat roli přírodního obkladového i dlažebního kamene. Kámen Fleta Roka je luxusní výrobek z břidlice, která vytváří přepychový vzhled a elegantní styl v každém domově. Břidlice je k dispozici v bohaté barevné škále od známé břidlicové šedi až po žlutavě pískové odstíny. Existují dlaždice s broušeným povrchem i obklady s typickou štípanou vrchní plochou. Solnhofenské desky jsou dodávány převážně s nepravidelnými okraji. Nerovnoměrnou tloušťku je možné vyvážit pomocí výšky maltového lože.

Dlažba je také velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud v exteriéru využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud, poté zůstane Váš obklad neskonale čistý.

Fleta Roka není jediným produktem série Fleta, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do lepidla - pochozí plochy
Tvar: Obdélník
Rozměr: 60 x 30 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Roka
Tloušťka: 1 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene - podstavec: Břidlice - šedá
Povrchová úprava: hlazená
Formát dlažby: 60 x 30 cm
Tloušťka kamene: cca 1 cm