Kora Mavi pojezdová dlažba - paleta až 12 m2 DOPRAVA ZDARMA

Kód: 1551
Značka: Kameny.cz
8 900 Kč / paleta 840 kg 7 355,37 Kč bez DPH 741,67 Kč / 1 m2
Skladem

Nepravidelná pojezdová dlažba Kora Mavi vyrobená z přírodní ruly je určena k velkému zatížení. Dlažba má tloušťku 3 - 5 cm a velikost kamenů je různá. Kora Mavi - pojezdová dlažba se využívá hlavně na příjezdové cesty a parkovací stání, kde je nutná pokládka do betonu. Je ovšem možné tuto dlažbu využít i na zahradní chodníčky s pokládkou do štěrku.

Kamennou dlažbu nabízíme balenou na paletě po 840 kg, spotřeba se liší dle velikosti spáry:

Široká spára: 4 - 7 cm je spotřeba 60 kg/ m², z palety vytvoříte cca 12 m²

Běžná spára: 2 - 4 cm je spotřeba 75 kg/ m² , z palety vytvoříte cca 11 m²

Úzká spára: 1 - 2 cm je spotřeba 82 kg/ m² , z palety vytvoříte cca 10 m²

Dlažby na paletách 840 kg (1) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kora Mavi pojezdová dlažba má tloušťku 3 - 5 cm a velikost kamenů je různá. Je ovšem možné tuto dlažbu využít i na zahradní chodníčky s pokládkou do štěrku. O tom, že materiál Kora Mavi v šířce 3-5 cm snese opravdu velké zatížení se můžete přijet přesvědčit do areálu naší prodejny, kde máme přímo ve vjezdu položen tento typ dlažby. Běžně se stává, že na ni najede autojeřáb vážící 25 t, který zároveň zvedá a osazuje solitérní kameny vážící i 5 tun. Aby dlažba nebyla poškozena tak velkým zatížením, musí být samozřejmě uzpůsobena i podklad pod dlažbou.

K této dlažbě doporučujeme:  
 
 Interiér  Exteriér 
Lepidlo/maltové lože  NVL 300   NVL 300 
Impregnace   BWT Protect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

Kora Mavi - pojezdová dlažba prodáváme na kg následovně:

Široká spára: 4 - 7 cm je spotřeba 60 kg/ m² , cena 741,67,- Kč s DPH

Běžná spára: 2 - 4 cm je spotřeba 75 kg/ m² , cena 809,- Kč s DPH

Úzká spára: 1 - 2 cm je spotřeba 82 kg/ m² , cena 890,- Kč s DPH

 

Kora Mavi není jediným produktem série Kora, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné dlažby
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Rula
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pojezdová
Série: Mavi
Tloušťka: 3 - 5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Tloušťka kamene: 3 - 5 cm
Obsah balení: 1