Rako Quarzit Outdoor hnědá 60x60 cm mat DAR66736.1 - venkovní dlažba

Kód: DAR66736
Značka: RAKO
1 290 Kč –15 %
Rako Quarzit Outdoor hnědá 60x60 cm mat DAR66736.1 - venkovní dlažba
1 290 Kč –15 % 1 090 Kč / m² 900,83 Kč bez DPH
Skladem

Venkovní dlažba RAKO Quarzite je outdoorová keramická dlažba v dekoru kamene, nabízíme jí v hnědé barvě. Rozměry dlažby jsou 60 x 60 cm a tloušťka 2 cm. Dlažba je vhodná k pokládce na terče. 

Velkou výhodou dlažby je vysoká odolnost, protiskluzový povrch R11. Povrch odolá povětrnostním vlivům i chemickým látkám jako je sůl. Velmi dobře se udržuje, je vhodná pro vysoko-tlakové čištění. Další výhodou je snadná instalace a možné vyjmutí dlaždic pro případné opravy.

Dlažby mají tloušťku 2 cm a velkou výhodou je možnost pokládka na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

K této dlažbě nabízíme také bazénový lem pravoúhlý 35 x 60 cm – výška 5,5 cm

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramickou hnědou dlažbu RAKO Quarzite v dekoru kamene nabízíme v tloušťce 2 cm a s rozměry 60 x 60 cm. Dlažba je rektifikovaná a mrazuvzdorná. Díky své jednoduché barevnosti i vzhledu, dokáže dlažba doplnit designově zajímavé prostory. Dlažbu nabízíme v balení po 0,72 m2 s hmotností 32 kg. 

Velkou výhodou dlažby je vysoká odolnost. Povrch odolá povětrnostním vlivům i chemickým látkám jako je sůl. Velmi dobře se udržuje, je vhodná pro vysoko-tlakové čištění. Další výhodou je snadná instalace a možné vyjmutí dlaždic pro případné opravy.

Dlažba je vhodné pro pokládku do štěrku, do trávníku, na terče. Komplexní řešení pro exteriér: terasy, balkony, zahradní pochozí plochy, střechy, pergoly, bazény a okolí, veřejná prostranství atd. Vysoce slinutý keramický materiál  s prvotřídními technickými i vizuálními vlastnostmi, 100 % mrazuvzdorný materiál odolný ke změnám teplot.

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolace  Mapelastic  Mapelastic

 

 

 

Způsob pokládky

Pokládka dlaždic s 2 cm tloušťkou do štěrku

 Pokládka dlaždic s 2 cm tloušťkou na terče

 Pokládka dlaždic s 2 cm tloušťkou na terče s pevně danou výškou

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář kamene
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy
Tvar: Obdélník
Rozměr: 60 x 60 cm
Barevnost: Hnědá
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluzový povrch: Ano - R11
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano