Rio Sky interiérová dlažba z mramoru - snížená jakost

Kód: 9930
Výprodej
Značka: Kameny.cz
2 190 Kč –41 %
Rio Sky interiérová dlažba z mramoru - snížená jakost
2 190 Kč –41 % 1 290 Kč / m² 1 066,12 Kč bez DPH
Skladem

Snížená jakost - V případě snížené jakosti se může stát, že jednotlivé kusy dlažby/obkladu budou barevně více odlišné, než se očekává a mohou se na nich objevovat i drobné vady, nedokonalosti, větší míra pórovitosti, nepřesnosti v rozměrech či na povrchu. Proto doporučujeme zakoupit o 10 % materiálu navíc, protože na tyto nedostatky není brán zřetel v případě reklamace zboží zakoupeného ve snížené jakosti. 

Kamenná interiérová dlažba do interiéru Rio Sky Vás jednoduše nadchne a díky své praktičnosti, eleganci a nadčasovosti se do ní ihned zamilujete, ale jen tak se Vám neokouká. Dlažba z nejluxusnějšího materiálu - mramoru. Kamenné desky jsou velké 80 x 40 cm, tloušťka je 1,5 cm. Mramorové desky jsou velmi odolné, čímž se stává velmi atraktivním. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér i exteriér svého domu, pak ho nelze než doporučit. Mramorový obklad je odolný, hodí se tedy i do více namáhaných prostor, jako jsou koupelny a kuchyně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Mramorová kamenná dlažba Rio Sky je nádherným kouskem přírody pro každou koupelnu, kuchyň i obývací pokoj. Renovujete nebo stavíte a chcete, aby Váš byt či dům byl zařízen v moderním a nadčasovém designu? Rio Sky se vyrábí ve velikosti 80 x 40 cm a jeho tloušťka je 1,5 cm. Mramor je odolný, obklad se tedy může využívat i ve více namáhaných prostorech, jako je koupelna nebo kuchyň.

 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Impregnace   Fleckstop W  Fleckstop W 
Spárovací hmota  Ultracolor Plus 132  Ultracolor Plus 132
Silikon  Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

61x40,6x1,2 cm – spára 2,5 mm – 0,3 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Béžová 2000, č. 132.

Rio Sky není jediným produktem série Rio, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Obdélník
Rozměr: 80 x 40 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Bílá, Bílošedá, Šedá
Série: Rio
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Rozměry : 80 x 40 cm
Obsah balení - 1ks: 0,320 m²
Tloušťka kamene: 1,5 cm