Antik Mavi pochozí dlažba

Kód: 865
Značka: Kameny.cz
1 190 Kč / m² 983,47 Kč bez DPH
Na objednávku

Nepravidelná dlažba Antik Mavi dokonale ozdobí Vaši zahradu velmi autentickým vzhledem. Působí elegantně a vytváří příjemnou a uvolněnou atmosféru. Materiálem je šedá rula, tloušťka kamene je 2 - 6 cm. 

Povrch dlažby má 3D strukturu, nejedná se o hladkou dlažbu, což jí dodává zajímavý vzhled.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

K této dlažbě doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Malta pro kladení a spárování přírodního kamene  - NVL 300

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dlažby kolem domu i chodníčky z kamene jsou krásným doplňkem, ale i důležitým a praktickým prvkem. Antik Mavi je tou nejlepší volbou, jak si originálně vyzdobit Vaši zahradu a dodat ji tu pravou duši. Kamenné desky Antik Mavi jsou vyrobeny z přírodního kamene - ruly. Využití ruly je vhodné pro všechny typy realizací v exteriéru i interiéru. Její fyzikální vlastnosti umožňují i její dobré fungování a odolnost v našich klimatických podmínkách.

Antik Mavi není jediným produktem série Antik, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

K této dlažbě dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnace   Fleckstop W  Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Rula
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Mavi
Tloušťka: 2 - 6 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Tloušťka kamene: 2 - 6 cm
Obsah balení: 1
Použití: pochozí dlažba
Paleta: 25 m² / cca 2000kg
Váha 1 m²: cca 80 kg při spáře 4-7 cm