Velkoformátová dlažba Kora Ardesia do štěrku - paleta až 10 m²

Kód: 9968
Novinka
Značka: Kameny.cz
9 900 Kč / balení 1200 kg 8 181,82 Kč bez DPH 990 Kč / 1 m2
Skladem

Velkoformátová dlažba Kora Ardesia z břidlice v šedých až antracitových barvách s rezavým žíháním je používána především v exteriéru. Zajímavá textura štípaného kamene vytváří jedinečný vzhled, který se skvěle hodí do moderní i tradiční architektury. Její tloušťka je robustních 3 - 10 cm a díky tomu je vhodná pro pokládku do štěrku jako nášlapy, zahradní chodníčky, kolem ohnišť a pergol. Tento kámen disponuje vysokou kvalitou a je odolný vůči vodě a mrazu, pevný pod tlakem a snadno opracovatelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenná dlažba Kora Ardesia velkoformát je z přírodního kamene a materiálem břidlice. Dlažba je skládaná z větších kusů, které je vhodné použít také jako nášlapy. Velkou výhodou je snadná pokládka do štěrkového lože. Tato elegantní kamenná dlažba bude působit dokonalým dojmem v každé zahradě, pergole, či altánu. Spotřeba materiálu je přibližně 120 kg / m². Dodejte svému exteriéru nádech luxusu a elegance v podobě kamenné dlažby z břidlice.

K této dlažbě doporučujeme:  
 
 Interiér  Exteriér 
Lepidlo/maltové lože  NVL 300   NVL 300 
Impregnace   BWT Protect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady, jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Hnědá, Šedá, Rezavá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Ardesia
Tloušťka: 3 - 10 cm
Paleta: 1200 kg