Seviano SK 01 keramická dlažba 2 cm - 80 x 80 cm

Kód: ASF1-
Výprodej
Značka: Mirage
1 790 Kč –39 % 1 090 Kč / m² 900,83 Kč bez DPH
Skladem

Objevte novou keramickou dlažbu Seviano SK 01 a přinesete do svého domova přírodní kouzlo kamene. Tento přirozený design zvýší estetickou hodnotu jakéhokoli prostoru a doplní jeho celkový vzhled. V dnešní době jsou přírodní materiály velmi oblíbené, přidávají eleganci a propojují interiér do harmonického celku. Italská značka Mirage klade důraz na kvalitu a preciznost ve výrobě, což zaručuje výborný výsledek.

Keramické dlažby jsou vhodné pro položení na terče, do trávy, do štěrkového lože i na lepidlo. V případě pokládky do betonové nebo maltové směsi je možné tuto dlažbu využít i jako povrch pro parkovací stání nebo příjezdovou cestu. Dostupná je v rozměru 80 x 80 cm a také v dalších formátech, jako jsou 60 x 60 cm a 60 x 120 cm. Tato keramická dlažba je kalibrovaná, odolná proti mrazu a věrně imituje vzhled kamene. Dlažba má tloušťku 2 cm, velkou výhodou je možnost pokládky na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Svůdný vzhled, precizní detaily a jemná textura keramické dlažby Seviano SK 01 jsou výsledkem pokročilé technologie, která dokonale imituje proměnlivé barvy přírodního materiálu. Tato kolekce nabízí vyváženou paletu neutrálních odstínů, včetně bílé a šedé, což zajišťuje autentický vzhled této odolné keramické dlažby.

Příroda může být součástí každého domova. Využijte praktické a jedinečné vlastnosti keramické dlažby, jako je snadná údržba a další nepřekonatelné kvality, včetně nadčasového designu a dlouhé životnosti. Všechny tyto vlastnosti jsou součástí italské keramické dlažby od renomované značky Mirage. Díky přírodnímu vzhledu je tato dlažba ideální pro exteriéry, ale lze ji snadno využít i v interiéru. Má tloušťku 2 cm a může být pokládána na terče s použitím klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolace  Mapelastic  Mapelastic
Spárovací hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikon   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132

 

Výhody keramických dlažeb:

 • Protiskluzovost R11
 • Dlouhá životnost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní, luxusní design
 • Vhodné do veřejných prostor 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Nízké nároky na údržbu
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita  

 

Pokládka  

104616887_556421778368102_3861568017371389103_n

1. varianta - pokládka do trávy

Keramickou dlažbu je možné položit do trávy, jako nášlapné kameny.

2. varianta - instalace do štěrkového lože

Keramickou dlažbu je také možno položit do štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. varianta - pokládka do betonu nebo na lepidlo

Při pokládce do lepidla nebo do betonového potěru vytvoří keramická dlažba velmi odolný povrch. Při tomto způsobu pokládky je možné dlažbu využít na parkování nebo pojezd automobilů, ale i na vytíženější veřejné plochy jako jsou náměstí, cyklostezky nebo chodníky.

4. varianta - instalace na terče

Keramickou dlažbu Seviano Capuccino lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

symboly – 3 sloupce

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dlažba
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář kamene
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy
Tvar: Čtverec
Rozměr: 80 x 80 cm
Typ kamene: Keramika
Barevnost: Béžová, Hnědošedá, Krémová, Šedá
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 cm
Typ materiálu: Keramika
Tloušťka kamene: 2 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluzový povrch: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Hmotnost: 45 kg