Realizace kamenné dlažby Lima Multi

Přírodní kámen je luxus dostupný všem. Přesvědčte se sami níže na kamenné dlažbě Lima Multi, vyrobené z přírodního kamene. Dlažbu Lima Multi najdete v naší nabídce jako obklad a interiérovou kamennou dlažbu nebo exteriérovou kamennou dlažbu. Materiálem je ušlechtilý travertin v přírodních krémových tónech, které Vás uchvátí barvou, jedinečnou strukturou i svou praktičností.

Fileti medu dlažba interér

Velice oblíbená je kamenná dlažba Lima Multi v koupelně, sprchovém koutě, ale i na toaletě. Nadčasový design kamenné dlažby působí na rozdíl od kachliček hřejivě. Zajisté oceníte, že je povrch kamene je protiskluzový a nemusíte se tak bát o bezpečnost, jak je názorně vidět na fotce z naší realizace. Z praktického hlediska je dlažba Lima Multi vhodná zejména na údržbu. Malé nečistoty zde neuvidíte a povrch můžete běžně vyluxovat nebo vytřít. 

Fileti medu dlažba interér koupelna

Kamenná dlažba Lima Multi byla pokládána naším týmem profesionálním kameníků nejen v koupelně. V případě předchozí a následující koláže fotografií se jedná o tzv. celopokládku, kdy je stejný materiál využit v celém domě a krásně se tak sjednotí vzhled jednotlivých místností. Podlahové topení, které je pod travertinem umístěno, velice rychle kámen prohřeje a dlouho udržuje teplotu. Všestrannost a jedinečný vzhled přírodního kamene oceníte v komerčních prostorech i u Vás doma. Naše realizace byla provedena v ložnici, dětském pokoji, obývacím pokoji, koupelně, kuchyni i kanceláři.

Fileti medu dlažba interér ložnice

Přírodní kámen travertin probudí Váš domov k životu a potěší praktiky i ty nejromantičtější duše. Kombinace moderní kuchyně a travertinu je prostě sázkou na jistotu. Je vhodný jak do velkých domů, tak do malých bytů (níže si můžete prohlédnout fotografie z bytu 2+1). Pokud se dnes rozhodnete pro travertin a za několik let budete předělávat vybavení bytu nebo domu, kamennou dlažbu i přírodní obkladový kámen určitě již nikdy nebudete chtít vyměnit. Přírodní kámen vždy rozzáří Vaše oči, potěší Vaše srdce a přetrvá věčně.

Fileti medu dlažba interér do kuchyně

Fileti medu dlažba interér na chodbu 

Přírodní kamenná dlažba Lima Multi se pokládá ve formě románského patentu, který je znázorněný na obrázku. Do interiéru se používá o tloušťce 1,2 cm a do exteriéru o tloušťce 3 cm.

romansky-patent_WEB  

Další realizace si můžete prohlédnout zde.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit