Kameny.cz – specialisté na přírodní kámen

Naše počátky

Naše firma Kameny.cz vznikla v roce 2000 jako ryze česká firma zabývající se maloobchodním prodejem přírodního kamene pro dům a zahradu.

Na samotném počátku byl malý skromný prodejní areál, který ve Valašském Meziříčí založila Milena Hrtusová. Do procesu podnikání se ovšem brzy zapojila celá její rodina. Synové Michal a Jan se k firmě připojili již při studiu a začali pomáhat především s prodejem a administrativní činností. Po studiích oba do společnosti naplno nastoupili. Michal se začal ještě více orientovat na péči o prodejnu a komunikaci se zákazníky a specializovat se na nové produkty, zatímco Jan se zaměřil na strategii a rozvoj firmy i její webovou prezentaci.  

Manžel Mileny Hrtusové, Josef, s jejich synem Tomášem se začali věnovat realizačním činnostem. Nyní vedou dvě skupiny kameníků zaměřujících se především na pokládku obkladů a dlažeb pro soukromé zákazníky nakupující v naší firmě Kameny.cz.

japonská zahrada    

Naše rozrůstání

Dobrá pověst naší firmy Kameny.cz se šířila po okolí a počet zákazníků rostl, a tak jsme mohli začít rozšiřovat nejen tým svých zaměstnanců, ale i sortiment.  Tímto neustálým rozšiřováním vznikla potřeba vybudovat nový areál i s moderní administrativní a prodejní budovou, v níž jsme vystavili velké množství obkladů a dlažeb z přírodního kamene. Zákazníci tak u nás mohou tyto materiály vidět nejen na paletách, ale také v reálných prostorech.

Postupem času se nám podařilo přikoupit i okolní pozemky, čímž se stávající rozloha zvětšila na 20.000 m2. Na nových pozemcích jsme v roce 2013 vybudovali skladovací halu, díky níž máme veškeré zboží v jednom areálu.

V roce 2014 jsme exteriérový showroom rozšířili o okrasnou kamennou zahradu s japonskými prvky. Zde jsou vystaveny solitérní kameny a výrobky do japonských zahrad. Při vstupu do zahrady byla vysazena velká japonská bonsaj, postaven altánek a zbudovány odpočinkové plochy v zeleni. V zahradě můžete vidět také tvarované tisy a krásně kvetoucí azalky.

Část venkovního showroomu jsme věnovali výstavě kamenných fontán, kamenných laviček, soch z kamene a dalších produktů. Velké prostory jsou také poskytnuty ukázce exteriérových obkladů a dlažeb.

prodejna

Naši zákazníci

Naši firmu Kameny.cz tradičně navštěvují především lidé, kteří se rádi obklopují hezkými věcmi a přemýšlejí nad svým domem a zahradou jak z praktického, tak z estetického hlediska.

Firma Kameny.cz není ovšem prodejcem jen pro koncové spotřebitele. Kompletním vybavením pro dům, byt a zahradu zásobuje i velkoobchodní zákazníky, kterým díky svým nadstandardním odběrům může nabídnout cenové i jiné výhody. Mezi dlouholeté zákazníky  společnosti Kameny.cz tak patří nejen tisíce maloobchodních klientů, ale také řada architektů, realizátorů zahrad i stavebních firem.

Tím, že zákazníci v České republice i na Slovensku čím dál více vyžadují produkty, které jsou kvalitní, trvanlivé a zároveň esteticky hodnotné, pozvedají v našich zemích kulturu bydlení a zahradničení.

obkladovy kamen prodejna kameny.cz

Naše vize

Snažíme se prezentovat nejen ukázky z našich realizací, ale především reálný materiál. Z tohoto důvodu neustále zvětšujeme výstavní plochu našeho areálu. I přes stálé rozšiřování firmy ale naší prioritou stále zůstává mít k našim zákazníkům co nejosobnější přístup a vyhovět všem jejich individuálním potřebám. Budeme rádi, když přijmete pozvání do našeho showroomu v Beskydech. Náš tým Vás s potěšením přivítá. 

IMG_7470 (2)

 

Milujeme přírodní kámen

Proč? Protože:

  • je to materiál po staletí utvářený přírodou, žádná umělina z továrny
  • každý kámen je naprosto originální – podobně jako otisky prstů ani dva kameny nejsou zcela identické
  • produkty, které jsou z těchto přírodních kamenů vyrobeny, jsou kvalitní, neopakovatelné a vydrží navždy
  • stejně tak i jednotlivé části kamenných lomů jsou rozdílné, proto je každý kus kamenného obkladu či dlažby zcela jedinečný (na rozdíl od imitací kamenů se žádný prvek neopakuje)
  • A navíc…! Věděli jste, že kamenné obklady, dlažby i výrobky z přírodního kamene můžete získat za srovnatelnou (a často dokonce nižší!) cenu než stejné produkty vyrobené z nešťastných napodobenin kamene? Stačí se podívat do naší nabídky :)

Proč nakupovat u nás?

 proc%20koupit%20prirodni%20kamen%20v%20kameny.cz