Bazénový lem Mango
Kód: 516/100 516/101 516/120 Zvolte variantuSouvisející produkty
Ledvinkové nášlapy Mango vyrobené z pevného přírodního pískovce jsou velmi oblíbenou dekorací. Využívají se k tvorbě cestiček a chodníčků v zahradě a kolem domu. Přibližné...
Obklady a dlažby mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek obkladu či...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenositelná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenositelná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si...
Obklady a dlažby mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek obkladu či dlažby z...
Obklady a dlažby mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek obkladu či dlažby z...
Detailní popis produktu
Bazénové lemy z přírodního kamene jsou velmi oblíbené pro svůj krásný vzhled a dlouhou životnost. Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Lem může navazovat na okolní dlažbu Tiga Mango nebo jinou dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný.
Bazénový lem nabízíme pouze v uvedeném rozměru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Série: | Mango |
| Materiál: | Přírodní kámen |
| Typ materiálu: | Pískovec |
| Barevnost: | Červená, Hnědá, Růžová |
| Použití: | Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní |
| Tvar: | Obdélník |
| Tloušťka: | 40 mm |
| Formát: | 100 x 40 cm |
| Typ materiálu: | Přírodní kámen |
| Typ kamene: | Pískovec |
| Obsah balení: | 1 |
| Rozměr: | 100 x 40 cm |
| Tloušťka: | 4 cm |
| Použití: | Interiér/exteriér |
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat...
Dlažební kostky mohou mít strukturu a barevnost, kterou není možné přenést na fotografii. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vám možnost objednat si vzorek, prohlédnout si jej v...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat...
Obklady a dlažby mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek obkladu či...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...
Obklady a dlažby z přírodního kamene mají často výraznou strukturu a plasticitu, která je pomocí fotografií nepřenosná. Proto jsme se rozhodli dát Vám možnost objednat si vzorek...

