Briza Koral

Kód: 276-2
Značka: Kameny.cz
990 Kč / m² 818,18 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní kamenný obklad z přírodního kvarcitu Briza Koral je ideální volbou pro oživení vašeho interiéru, ale ještě častěji bývá využíván v prostrorech exteriérových. Svou výraznou, ale elegantní barvou vyzdobí sokl, fasádu či zídku ve Vaší nové i staré zahradě. Jednotlivé kusy kamene jsou řezány ze čtyř stran a výška jednotlivých kusů je 5 cm, šířka je v rozmezí 1 - 3 cm a délky jsou různé. Velkou výhodou tohoto kvarcitového obkladu je jeho pevnost a odolnost, což umožňuje použít obklad i ve více náročných prostorách, jako jsou zahrady, vjezdy nebo garáže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Kamenný obklad zlatavé barvy vhodný pro použití v exteriérech i interiérech. Jednotlivé kusy jsou vyrobeny z přírodního kvarcitu, který dodává obkladu exkluzivní vzhled a mírnou třpytivost. Velkou výhodou tohoto kamenného obkladu je jeho pevnost a odolnost, což umožňuje použít obklad i ve více namáhaných prostorách, jako jsou pergoly či garáže. Kvarcitový obklad je řezán ze čtyř stran a výška jednotlivých kusů je 5 cm, šířka je v rozmezí 1 - 3 cm a délky jsou různé.

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen na fasády domu plní nejen estetickou funkci, ale zároveň přispěje i k tepelné izolaci stěn. Přírodní kámen ale nemusíte používat pouze na fasády. Úžasně působí přírodní kameny i jako obklad podezdívek, zdí teras, na obklady ploch kolem zahradních jezírek nebo zahradních zdí. Využití najde kámen z přírody i jako dlažba na zahradní chodníky, schody, cesty, okolí bazénů a jezírek. Spojte přírodu s přírodou. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

Briza Koral není jediným produktem série Briza, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 5 cm x různá délka
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Béžová, Krémová, Oranžová
Série: Koral
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Marazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Obsah balení: 1 m²
Formát kamene: 5 cm x různá délka
Váha 1 m²: 40 kg
Množství na paletě: 20 m²