Briza Koral kamenný obklad

Kód: 276-2
Značka: Kameny.cz
1 190 Kč / m² 983,47 Kč bez DPH
Skladem

Obkladový kámen Briza Koral je vyroben z přírodního kamene, konkrétně z ruly v krémových až hnědých odstínech. Obklad je vhodný použít jak do interiéru, tak do exteriéru k obkladu fasád, soklů a veškerých venkovních ploch. Velkou výhodou tohoto kamenného obkladu je jeho pevnost a odolnost, což umožňuje použít obklad i ve více namáhaných prostorách, jako jsou pergoly či garáže. Krémové obklady tvořené jednotlivými páskami jsou oblíbené pro svůj nadčasový vzhled, hodí se jak do moderně řešených prostor, tak ke klasickému stylu bydlení. Výška jednotlivých kusů je 5 cm, šířky jsou 1 - 3 cm a délky jsou různé.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Kamenný obklad zlatavé barvy vhodný pro použití v exteriérech i interiérech. Jednotlivé kusy jsou vyrobeny z přírodní ruly, který dodává obkladu jemně třpytivý vzhled, který působí luxusním dojmem. Rulový obkladový kámen je řezán ze čtyř stran a výška jednotlivých kusů je 5 cm, šířka je v rozmezí 1 - 3 cm a délky jsou různé.

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen na fasády domu plní nejen estetickou funkci, ale zároveň přispěje i k tepelné izolaci stěn. Přírodní kámen ale nemusíte používat pouze na fasády. Úžasně působí přírodní kameny i jako obklad podezdívek, zdí teras, na obklady ploch kolem zahradních jezírek nebo zahradních zdí. Využití najde kámen z přírody i jako dlažba na zahradní chodníky, schody, cesty, okolí bazénů a jezírek. Spojte přírodu s přírodou. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

Briza Koral není jediným produktem série Briza, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   CSProtect   CSProtect 

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Pásky
Rozměr: 5 cm x různá délka
Typ kamene: Rula
Barevnost: Béžová, Krémová, Oranžová
Série: Koral
Tloušťka: 1 - 3 cm
Marazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Obsah balení: 1 m²
Formát kamene: 5 cm x různá délka
Váha 1 m²: 40 kg
Množství na paletě: 20 m²