Brana Koral

 
 

Velký comeback zažívají interiérové i exteriérové přírodní kamenné obklady. Jeden z nejžádanějších kamenných obkladů do interiéru i exteriéru - Brana Helios, který nyní nabízíme, vytvoří luxusní a přesto útulný domov. Materiálem je neodolatelný a unikátní kvarcit. Jednotlivé kusy kamene jsou ořezávány ze čtyř stran a mají stejnou výšku 20 cm. Délky kamenných obkladů jsou různé a tlouštka je vždy v rozmezí 1-3 cm. Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je právě kvarcit velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér i exteriér svého domu, pak ho nelze než doporučit. 

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Kamenný obklad Brana Helios

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

990 Kč /
 
Objednat
 

Kvarcitové dlaždice vhodné k obkladu vyzděných zídek, soklů, fasád nebo také interiérových prostor. Jedná se o přírodní kámen ořezávaný ze čtyř stran se stejnými výškami. Výška tohoto obkladového kamene je 20 cm, tloušťka je v rozmezí 1 – 3 cm a délky jsou různé. Kámen je mrazuvzdorný a není potřeba jej spárovat. Kvarcit umožňuje umístit přírodní krásu a autenticitu přímo do srdce Vašeho domova.

Chci objednat vzorek obkladu Brana Koral

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Kvarcit
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Tloušťka kamene 1 - 3 cm
Obsah balení 1 m²
Formát kamene 20 cm x různá délka
Váha 1 m² 50 kg
Množství na paletě 20 m²
Cena za balení 990 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
990 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
990 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz