Dlažba Seviano QR 01

Kód: OW32- BDQ9- Zvolte variantu
Značka: Seviano
1 490 Kč / m² 1 890 Kč / m² od 1 490 Kč / m² 1 231,40 Kč bez DPH 1 561,98 Kč bez DPH od 1 231,40 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Vyberte si formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Luxusní keramická dlažba Seviano QR 01 je kalibrovaná a má tloušťku 2 cm. Skvěle se hodí především do exteriéru. Kvalitní materiál je mrazuvzdorný a trvale si zachovává své vlastnosti a barevnost. Dlažbu nabízíme ve formát 60 x 60 cm, 60 x 120 cm a má váhu 45 kg/m2. Vypadá moc dobře na terase, v altánu, v pergole, u domu, ale využít ji můžete i u venkovního bazénu.

Dlažbu nabízíme i ve formátu u 45 x 90 cm za zvýhodněnou cenu.

Bez náročné údržby si budete moci užívat dlouhá léta eleganci a jedinečnost této dlažby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Keramická dlažba Seviano QR 01 má skvělé technické vlastnosti a také disponuje stylovým vzhledem, který dotáhne k dokonalosti každý exteriér i interiér. Krásně se bude vyjímat v koupelně, kuchyni, na balkoně i u bazénu. Díky své odolnosti proti opotřebení a vlhkosti je ideální do prostor s vysokou zátěží. Určitě stojí za zmínku i její vysoké protiskluzové vlastnosti.

Dlažba Seviano je velmi všestranný produkt, který můžeme definovat třemi charakteristickými rysy. Krása – která dodá eleganci prostoru v interiéru i exteriéru. Udržitelnost – velmi nízké náklady na údržbu dlažeb. Funkčnost – technické vlastnosti dlažeb Seviano zaručují velmi dlouhou životnost a ideální parametry. V nabídce máme mnoho barev a formátů.

 Způsob pokládky  

 

1. Pokládka do betonu nebo na lepidlo

Perfektní technické parametry keramických dlažeb Seviano o síle 2 cm v kombinaci s pokládkou na lepidlo nebo do betonového potěru zaručují vytvoření velmi odolné povrchové vrstvy. Tento způsob pokládky umožňuje pohyb a parkování osobních automobilů a využití dlažeb i na vytěžovaných veřejných plochách jako jsou cyklostezky, chodníky a náměstí. 

2. Instalace do štěrkového lože

Keramické desky síly 2 cm je možné ukládat do jemného štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. Instalace na terče

Keramickou dlažbu Seviano lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný, a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

 pokladka ikona

AAAATerče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1)

Celý sortiment terčů na pokládku keramických dlažeb najdete zde.

 Výhody keramických dlažeb 2 cm

 • Protiskluzovost R11
 • Zaručená trvanlivost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní design
 • Vhodné pro veřejné prostory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita 

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dlažba
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář betonu
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy
Tvar: Čtverec, Obdélník
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pochozí
Tloušťka: 2 cm
Rozměry: 60 x 60 cm, 45 x 90 cm, 60 x 120 cm, 30 x 60 cm
Typ materiálu: Keramika
Formát jednotlivých kusů: 30 x 60 cm, 60 x 60 cm, 45 x 90 cm, 60 x 120 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka dlažby: 2 cm
Váha m²: 45 kg
Výrobce: Mirage