Želva Granit

Kód: 112
Značka: Kameny.cz
1 290 Kč / ks 1 066,12 Kč bez DPH
Vyprodáno

Želva je symbolem stability, klidu, dlouhověkosti, pořádku, ochrany i štěstí. Nápadné znaky jejího krunýře se od pradávna používají k předpovídání budoucnosti. Již ve starých čínských pověstech vystupuje tento tvor jako hrdina – želva kupříkladu pomohla prvnímu čínskému císaři spoutat Žlutou řeku, když potřeboval zúrodnit zemi. Nicméně želvy mají odvěkou tradici především v japonské mytologii – symbolizují zde věrnost a dlouhý život. V minulosti bylo v Japonsku běžné chovat v zahradách živé vodní ptáky, kapry i želvy. Postupně se ovšem od chovu živých zvířat upouštělo, a tak se dnes zvířata zabydlela v zahradách především ve své symbolické podobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonské zahrady jsou typické svými zákoutími, která je třeba objevovat. Nicméně kamenná socha želvy se bude výborně vyjímat i na viditelném místě zahrady, třeba hned u vstupu.

Chcete-li si svou zahradu ozvláštnit soškou, z estetického ani praktického hlediska není vhodné umisťovat do přírody umělý materiál, proto je ideální vybrat si do zahrady výrobek, který je vytesán z přírodního kamene.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu žulového kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace. V sortimentu máme i další zvířátka, které si můžete prohlédnout: slon vodní pták , mourek , a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířata a sošky z kamene
Materiál: Granit
Mrazuvzdornost: Ano
Voděodolnost: Ano
Obsah balení: 1
Délka želvy: 20 cm