Kamenné koryto oválné menší

Kód: 9948
Značka: Kameny.cz
7 900 Kč / ks 6 528,93 Kč bez DPH
Skladem

Oválné kamenné koryto je elegantním a funkčním prvkem, který doplní Váš exteriér a také interiér. Je vyrobeno z přírodního vápence šedé barvy s bílými rytinami. Vápenec se pyšní odolností a dlouhou životností, povětrnostním podmínkám, změnám teplot i slunečnímu záření. Koryto můžete osadit květinami, nebo jej strategicky umístit jako vodní prvek pro případné ptačí a hmyzí návštěvníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oválné koryto z přírodního kamene je skvělým doplňkem do zahradních prostor. Korýtko lze využít jako pítko, květinový záhon nebo jej osadit okrasnými sukulenty a stromky. Jemně opracovaná struktura kamene v kombinaci se zelení dodá eleganci i vnitřním prostorům, které prosvětlí a zútulní. Jeho design se dá uplatnit v mnoha stylech, od těch tradičnějších až po moderní minimalismus. Tento typ má rozměry 80 x 40 cm a výšku 30 cm. Váha je cca 150 kg. 

 

 vápencové kamenné koryto

 

Můžete jej kombinovat s dalšími produkty z naší nabídky. Velmi pěkně vypadá v kombinaci s kamennými koulemi nebo kamennými sloupy

Kamenná koryta můžete doplnit o vhodné okrasné kamínky, kamennou fontánu, sošku, nebo květináče. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenná koryta
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Šedá
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Přibližné rozměry: 80 x 40 x 30 cm
Váha: cca 150 kg