Vodní pták (vápenec)

Kód: 3176
Značka: Kameny.cz
22 900 Kč / ks 18 925,62 Kč bez DPH
Skladem

Vodní ptáci spolu s želvami a kapry mají především v japonských zahradách odvěkou tradici. V minulosti bylo běžné chovat v zahradách živé vodní ptáky, především jeřáby, volavky a kachny. Postupně se ovšem od chovu živých zvířat upouštělo, a tak se dnes zvířata zabydlela v zahradách především ve své symbolické podobě. Jeřábi jsou v japonské mytologii symbolem dlouhého života, věrnosti a štěstí. Ve své symbolické podobě se dle jeřábů řídí rozmístění kamenů v zahradním umění. V Egyptě byla za posvátného ptáka považována volavka. Vzhledem ke svému dlouhému zobáku symbolizovala zvědavost a pátrání po skryté moudrosti. Volavka popelavá byla pro své zbarvení pokládána za symbol pokání. V moderním pojetí jsou vodní ptáci symbolem iniciativního svobodného rozhodování a sebejistoty.

Chcete-li si svou zahradu ozvláštnit soškou, z estetického ani praktického hlediska není vhodné umisťovat do přírody umělý materiál. Proto je ideální vybrat si do zahrady výrobek, který je vytesán z přírodního kamene.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu žulového kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní pták je vyrobený z přírodního kamene a materiálem je vápenec. Jedná se o jedinečnou sochu, která je vhodná jako originální dekorace a dominanta zahrady, terasy i vstupu do domu.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu žulového kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace. V sortimentu máme i další zvířátka, které si můžete prohlédnout: slon , drak želva , a další.

Další informace:

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířata a sošky z kamene
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Výška: cca 130 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Obsah balení: 1