Vodní pták (vápenec)

New
 
Vodní pták (vápenec)
 

Vodní pták je vyrobený z přírodního kamene a materiálem je vápenec. Jedná se o jedinečnou sochu, která je vhodná jako originální dekorace a dominanta zahrady, terasy i vstupu do domu.

Další informace:

19 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Vodní ptáci spolu s želvami a kapry mají především v japonských zahradách odvěkou tradici. V minulosti bylo běžné chovat v zahradách živé vodní ptáky, především jeřáby, volavky a kachny. Postupně se ovšem od chovu živých zvířat upouštělo, a tak se dnes zvířata zabydlela v zahradách především ve své symbolické podobě. Jeřábi jsou v japonské mytologii symbolem dlouhého života, věrnosti a štěstí. Ve své symbolické podobě se dle jeřábů řídí rozmístění kamenů v zahradním umění. V Egyptě byla za posvátného ptáka považována volavka. Vzhledem ke svému dlouhému zobáku symbolizovala zvědavost a pátrání po skryté moudrosti. Volavka popelavá byla pro své zbarvení pokládána za symbol pokání. V moderním pojetí jsou vodní ptáci symbolem iniciativního svobodného rozhodování a sebejistoty.

Chcete-li si svou zahradu ozvláštnit soškou, z estetického ani praktického hlediska není vhodné umisťovat do přírody umělý materiál. Proto je ideální vybrat si do zahrady výrobek, který je vytesán z přírodního kamene.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu žulového kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace.

Doprava ZDARMA na kusové kameny 527px

 

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Vápenec
Výška cca 130 cm
Mrazuvzdornost Ano
Stabilní proti slunečnímu záření Ano
Obsah balení 1
 
Kolik ks potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
19 900 Kč / ks
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
19 900 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz