Vápencový květináč 40 cm

Kód: 9946
Značka: Kameny.cz
4 690 Kč / ks 3 876,03 Kč bez DPH
Do 1 týdne

Kamenný květináč představuje dokonalou kombinaci estetiky a funkčnosti. Je vyrobený z vápence a díky tomu odolá i nepříznivému počasí a vydrží dlouhé roky. Ručně opracovaný kámen v šedé barvě s bílými ornamenty ozvláštní kteroukoliv zahradu, terasu, ale také například chodbu či halu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento vápencový květináč je unikátním spojením kvalitního materiálu a nádherného vzhledu. Výhodou je neutrální barva, která se hodí k téměř jakémukoliv interiéru nebo exteriéru a také krásně kontrastuje s barevnými květy. Budou se v něm vyjímat sukulenty, okrasné květiny a také byliny. Květináč má přibližnou výšku 35 cm, průměr 40 cm a váhu 90kg. Vyšší váha zaručí, že bude držet pěkně na místě, i kdyby povětrnostní podmínky nebyly dvakrát příznivé.

 

ozdobné květináče

 

Můžete jej kombinovat s dalšími produkty z naší nabídky. Velmi pěkně vypadá v kombinaci s kamennými koulemi nebo kamennými sloupy

Květináč můžete doplnit o vhodné okrasné kamínky, kamennou fontánu, sošku, nebo kamenné korýtko. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Květináče z kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Šedá
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Průměr: 40 cm
Výška: 35 cm
Váha: cca 90 kg