Kamenné koryto oválné větší

Kód: 9949
Značka: Kameny.cz
16 900 Kč / ks 13 966,94 Kč bez DPH
Skladem

Elegantní kamenné koryto je funkčním prvkem, které se hodí do exteriéru a také interiéru. Je vyrobeno z pevného kamene vápence. Vápenec skvěle odolává přírodním vlivům a je trvalý. Šedá barva s bílým zdobením je všestranná a tím pádem jej můžete zakomponovat do různých stylů. Místo si najde jak v rustikální zahradě, tak v moderní hale.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větší oválné koryto je vyrobeno z přírodního kamene vápence. Můžete jej použít jako hlavní dekoraci určité části zahrady, kterou chcete vyzdvihnout, nebo s ním doplnit již vytvořené zátiší. Jemné barvy, vkusný design a ručně opracovaná textura kamenného koryta je jako dělaná na osazení zelenými travami nebo okrasnými květinami s barevnými květy. Je vyroben v rozměru 120 x 45 cm s výškou 40 cm. Váha je cca 330 kg.

 

  kamenné koryto

 

Můžete jej kombinovat s dalšími produkty z naší nabídky. Velmi pěkně vypadá v kombinaci s kamennými koulemi nebo kamennými sloupy

Kamenná koryta můžete doplnit o vhodné okrasné kamínky, kamennou fontánu, sošku, nebo květináče. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenná koryta
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Šedá
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Přibližné rozměry: 120x45x40 cm
Váha: cca 300 kg