Kamenné koryto větší

Kód: 9951
Značka: Kameny.cz
10 900 Kč / ks 9 008,26 Kč bez DPH
Skladem

Vápencové kamenné koryto má působivou strukturu a spoustu možností využití. Líbivé provedení v šedé barvě s bílým žíháním se bezvadně hodí k dřevěným dekoračním prvkům jako jsou lavičky a altánky. Můžete do něj zasadit různé druhy zeleně. Od okrasných sukulentů, přes vysoké traviny až po menší keříčky. Odolný vápenec je takřka bezúdržbový a má obrovskou životnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vápencové koryto s definovanými rohy má čisté linie a jemný, ručně opracovaný dezén. Ten je obzvlášť vhodný do moderních interiérů, kterým chcete přidat na atraktivitě. Osazení květinovým porostem a přidáním vodního prvku navodíte příjemné relaxační prostředí, které na Vás bude dýchat čistou přírodou. Samozřejmě jej můžete použít i v exteriéru Vašeho domu, kde se bude vyjímat jak na zahradě, tak na terase. Kamenné koryto je vyrobeno v rozměru 100 x 40 cm a má výšku 35 cm. Jeho váha činí cca 200 kg.

 

kamenné koryto

 

Můžete jej kombinovat s dalšími produkty z naší nabídky. Velmi pěkně vypadá v kombinaci s kamennými koulemi nebo kamennými sloupy

Kamenná koryta můžete doplnit o vhodné okrasné kamínky, kamennou fontánu, sošku, nebo květináče. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenná koryta
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Šedá
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Přibližné rozměry: 100 x 40 x 35 cm
Váha: cca 300 kg