Vápencový Květináč 60 cm

Kód: 9947
Značka: Kameny.cz
13 900 Kč / ks 11 487,60 Kč bez DPH
Skladem

Hledáte pro svou zahradu dekoraci, která bude elegantní a nadčasová? Robustní kamenný květináč zaujme svým nezvyklým designem a díky tomu, že je vyrobený z vápence, odolá nepříznivému počasí a vydrží věčnost. Kombinace šedé a bílé barvy zajišťuje neutrální vzhled, a proto je vhodný téměř do každého interiéru či exteriéru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenný květináč je jako stvořený pro menší okrasné stromky, bambus nebo exotické trávy a květiny. Nemusí nutně sloužit jako dekorace pouze na zahradě nebo terase. Dá se umístit také v prostorných halách nebo společenských prostorech, kde bude působit elegantně a harmonicky. Květináč má přibližnou výšku 50 cm, průměr 60 cm a váhu 170 kg. Vyšší váha zaručuje že zůstane tam, kde ho umístíte a ani nepříznivé počasí s ním nehne. 

 

velký květináč do zahrady

 

Můžete jej kombinovat s dalšími produkty z naší nabídky. Velmi pěkně vypadá v kombinaci s kamennými koulemi nebo kamennými sloupy

Květináč můžete doplnit o vhodné okrasné kamínky, kamennou fontánu, sošku, nebo kamenné korýtko. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Květináče z kamene
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Šedá
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Průměr: 60 cm
Výška: 50 cm
Váha: cca 170 kg