Kamenné koryto menší

Kód: 9950
Značka: Kameny.cz
7 900 Kč / ks 6 528,93 Kč bez DPH
Podzim 2024

Kamenná koryta jsou perfektní dekorací do každé zahrady. Toto šedé vápencové koryto s bílým žíháním bude skvěle vypadat jako doplněk k další kamenné výzdobě nebo dřevěným zahradním prvkům. Můžete do něj zasadit různé druhy zeleně. Od okrasných sukulentů, přes vysoké traviny až po menší keříčky. Odolný vápenec je takřka bezúdržbový a má obrovskou životnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vápencové koryto s definovanými rohy má čisté linie a jemný, ručně opracovaný dezén. Ten je obzvlášť vhodný do moderních interiérů, kterým chcete přidat na atraktivitě. Osazení květinami či trávou a přidáním vodního prvku navodíte příjemné relaxační prostředí, které na Vás bude dýchat čistou přírodou. Samozřejmě jej můžete použít i v exteriéru Vašeho domu, kde se bude vyjímat jak na zahradě, tak na terase. Kamenné koryto je vyrobeno v rozměru 80 x 40 cm a má výšku 30 cm. Jeho váha činí cca 150 kg.

 

 vápencové koryto

 

 Můžete jej kombinovat s dalšími produkty z naší nabídky. Velmi pěkně vypadá v kombinaci s kamennými koulemi nebo kamennými sloupy

Kamenná koryta můžete doplnit o vhodné okrasné kamínky, kamennou fontánu, sošku, nebo květináče. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenná koryta
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Šedá
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Přibližné rozměry: 80 x 40 x 30 cm
Váha: cca 150 kg