Sova velká žulová

Kód: 101/RUZ 101/SED Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
přírodní kamenná dekorace
1 990 Kč / ks 1 644,63 Kč bez DPH
Podzim 2024 Podzim 2024 Zvolte variantu
Vybere si barevnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sovu jako významnou postavu najdeme v mytologii mnoha afrických, amerických, asijských i evropských zemí. Klidné vyzařování, velké oči a přemýšlivost činí sovu symbolem moudrosti a věd. Sova má roli ochránkyně. Byla pokládána za vážnou a přemýšlivou a její schopnost vidět v noci se vykládá jako moudrost, jež proniká temnotou nevědomosti. Jako taková se v Řecku stala atributem bohyně Athény. Symbolem moudrosti je sova rovněž v keltské mytologii, kde je vyobrazována v erbovním umění a ve velšské literatuře se objevuje dodnes. V našich zeměpisných šířkách je nejčastěji vyobrazována s knihami a brýlemi. V Číně byla sova spojována s bleskem, který rozjasňuje noc, a s hromem, který narušuje ticho noci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sova z přírodního kamene o velikosti 30 cm. Chcete-li si svou zahradu ozvláštnit soškou, z estetického ani praktického hlediska není vhodné umísťovat do přírody umělý materiál. Z toho důvodu je ideální vybrat si do zahrady výrobek, který je vytesán z přírodního kamene.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu žulového kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířata a sošky z kamene
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Výška sochy: 30cm
Mrazuvzdornost: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Váha : cca 13 kg