Rozšiřujeme naše služby

Řešíte fasádu, terasu, dlažbu k bazénu nebo dlažbu na podlahové vytápění? Chcete modernizovat Váš domov či komerční prostor? Naše firma Vám přináší odbornou pomoc a komplexní poradenství při výběru správného materiálu, technického řešení i grafického návrhu.

Náš zástupce Vám poskytne individuální poradenství a pomůže vybrat to nejlepší řešení, které splní Vaše estetické i funkční požadavky. Kontaktujte nás.

.
.
.

 Výhody spolupráce s námi:

  1. Profesionální poradenství: náš zástupce Vám poskytne ucelené a komplexní poradenství při výběru materiálů a pokládky. S naší pomocí dosáhnete optimálního vzhledu a funkčnosti Vašeho interiéru či exteriéru.

  2. Individuální přístup: Každý projekt je pro nás jedinečný. Sledujeme Vaše potřeby a představy a přizpůsobujeme je tak, aby splňovaly Vaše očekávání.

  3. Flexibilita a pohodlí: pokud nemáte čas navštívit náš showroom v Beskydech, náš technicky-obchodní specialista může přijet přímo k Vám domů. Pomůže Vám s výběrem vhodného materiálů a navrhneme optimální řešení přímo v pohodlí Vašeho domova.

  4. Kompletní řešení: pomůžeme Vám s výběrem, zaměřením, nákupem materiálu z našeho širokého sortimentu, doporučíme stavební chemii a zajistíme dopravu přímo na místo realizace.

Kontaktujte nás

Chcete-li začít s novým projektem, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci jsou připraveni Vám poskytnout pomoc a poradenství při každém kroku Vaší cesty k novému a krásnému interiéru či exteriéru. V případě, že jsme od Vás příliš daleko, zkusíme se domluvit on-line.

Tomáš Novák, Odborný prodejce a technik

Tel.: +420 775 054 749
E-mail.:  obchod@kameny.cz

IMG_0216 zmenšené