Atlas red valouny

Kód: 233/500 233/8 -2 Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
6 820 Kč / balení 500 kg 10 820 Kč / balení 825 kg od 6 820 Kč / balení 500 kg 5 636,36 Kč bez DPH 8 942,15 Kč bez DPH od 5 636,36 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Vyberte si velikost
Vyberte si balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Červené kameny s bílým žilkováním mohou být hezkou ozdobou interiérů, ale také můžou posloužit jako funkční pohledová plocha v exteriérech. Valouny Atlas red jsou z pevného mrazuvzdorného kamene a nevyžadují takřka žádnou údržbu. V nabídce máme také valounky Atlas red ve čtyřech menších velikostních frakcích.

Valouny Atlas Red můžete využít jako luxusní dekorační prvek ve Vašem bytě či domě, na zahradách k obsypání rostlin, keřů, stromů a ploch kolem bazénů. Doporučujeme je kombinovat s valounky nebo s obsypovou okrasnou drtí.

Po přípravě prostoru, kde se budou valounky nebo valouny pokládat, doporučujeme použít geotextílii. To je tkaná textilie utkána z kvalitních polypropylenových vláken s vysokou pevností a životností. Zabraňuje růstu plevelů a jiných nežádoucích rostlin, snižuje čas nutný k údržbě, zabraňuje vysychání půdy, udržuje půdní vlhkost a dostatečnou teplotu a snižuje potřebu používání herbicidů a dalších prostředků omezujících růst plevele.

Přečtěte si více o podmínkách dopravy zdarma zde

825kg_doprava-zdarma_okrasne-kameny1

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červeno-bílé okrasné kameny Atlas Red jsou krásným doplňkem do skalky i zahrady. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny do skalky
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Nasákavost: Ne