Lithofin KUKÜ - Odstraňovač cementových šmouh pro stavby a exteriér

Kód: 6853/1 L
Akce Novinka
Značka: Lithofin
445,30 Kč –10 %
Lithofin KUKU 1l odstraňovač cementových šmouh
445,30 Kč –10 % 400,80 Kč / ks 331,24 Kč bez DPH
Skladem
Vyberte si velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Lithofin KUKÜ odstraňuje silný cementový nános, zbytky malty, výkvěty. Vhodný pro všechny povrchy, které jsou odolné vůči kyselinám. Vhodný pro povrchy z klinkeru jak nově položené, tak i starší. Dále ho využijete pro obklady, dlažby, přírodní kámen i betonovou dlažbu. Jedná se o koncentrát, extra silný, vysoce aktivní. 

Návod na použití:

Lithofin KUKÜ zřeďte v poměru až 1:20, naneste na navlhčenou plochu a po krátkém působení řádně smyjte vodou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač cementových šmouh, usazenin i výkvětů Lithofin KUKÜ využijete na každé stavbě. Extra silný čistič s vysokým obsahem aktivní látky. Odstraňuje cementové závoje a zbytky malty ze všech povrchů. Obsahuje kyselinu, díky které se vypořádá s kdejakou usazeninou po pokládce dlažby nebo obkladu. 

Použít jej můžete na veškeré povrchy jako je keramická i slinutá dlažba, hliněná a betonová dlažba, obklad z cihel či klinkeru i na přírodní kámen, zkrátka a dobře na všechny, které snesou obsah kyseliny. Díky kyselině však povrch vyčistí od cementového závoje naprosto do čista a to jak u nových materiálů tak také u starších typů povrchů. 

 

Návod na použití:

Lithofin KUKÜ zřeďte v poměru až 1:20, naneste na navlhčenou plochu a po krátkém působení řádně smyjte vodou. 

Upozornění:
Pro leštěný či jemně broušené vápenné plochy (mramor, betonové tvárnice) není LITHOFIN KUKÜ vhodný. Pro aplikaci na leštěné či hrubé vápenné povrchy (mramor, betonové tvárnice) musí být produkt zředěn min. 1:20. U přírodního kamene s obsahem železa (např. serizzo) může dojít k žlutému zabarvení (rez). 

 

 

Ochrana životního prostředí 

životní prostředí U této značky naleznete na obalech údaje o snášenlivosti s životním prostředím. Všechny produkty obsahují suroviny, které jsou pokud možno šetrné k životnímu prostředí a jsou registrovány na spolkovém úřadě pro životní prostředí. Nádoby jsou vyrobeny z ekologického polyetylenu (PE) příp. z bílého (pocínovaného) plechu. Likvidace se provádí prostřednictvím Interseroh a DSD (zelený bod). Biocidy (Lithofin KF Schimmel-Ex, Lithofin MN Außenreiniger, Lithofin ALLEX) používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy pročtěte označení a informaci o výrobku.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemické přípravky
Vydatnost: cca 30 - 50 m²/l
Skladování: V chladu, v uzavřeném stavu, až cca. 5 let.
Hustota: cca 1,12 g/m³
Vzhled: nažloutlý, čirý
Rozpustnost ve vodě: velmi dobrá
Balení: 1 litr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení