Lithofin KUKÜ - Odstraňovač cementových šmouh pro stavby a exteriér

Kód: 6853/1 L
Značka: Lithofin
401 Kč / ks 331,40 Kč bez DPH
Skladem
Vyberte si velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Lithofin KUKÜ odstraňuje silný cementový nános, zbytky malty, výkvěty. Vhodný pro všechny povrchy, které jsou odolné vůči kyselinám. Vhodný pro povrchy z klinkeru jak nově položené, tak i starší. Dále ho využijete pro obklady, dlažby, přírodní kámen i betonovou dlažbu. Jedná se o koncentrát, extra silný, vysoce aktivní. 

Návod na použití:

Lithofin KUKÜ zřeďte v poměru až 1:20, naneste na navlhčenou plochu a po krátkém působení řádně smyjte vodou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač cementových šmouh, usazenin i výkvětů Lithofin KUKÜ využijete na každé stavbě. Extra silný čistič s vysokým obsahem aktivní látky. Odstraňuje cementové závoje a zbytky malty ze všech povrchů. Obsahuje kyselinu, díky které se vypořádá s kdejakou usazeninou po pokládce dlažby nebo obkladu. 

Použít jej můžete na veškeré povrchy jako je keramická i slinutá dlažba, hliněná a betonová dlažba, obklad z cihel či klinkeru i na přírodní kámen, zkrátka a dobře na všechny, které snesou obsah kyseliny. Díky kyselině však povrch vyčistí od cementového závoje naprosto do čista a to jak u nových materiálů tak také u starších typů povrchů. 

 

Návod na použití:

Lithofin KUKÜ zřeďte v poměru až 1:20, naneste na navlhčenou plochu a po krátkém působení řádně smyjte vodou. 

Upozornění:
Pro leštěný či jemně broušené vápenné plochy (mramor, betonové tvárnice) není LITHOFIN KUKÜ vhodný. Pro aplikaci na leštěné či hrubé vápenné povrchy (mramor, betonové tvárnice) musí být produkt zředěn min. 1:20. U přírodního kamene s obsahem železa (např. serizzo) může dojít k žlutému zabarvení (rez). 

 

 

Ochrana životního prostředí 

životní prostředí U této značky naleznete na obalech údaje o snášenlivosti s životním prostředím. Všechny produkty obsahují suroviny, které jsou pokud možno šetrné k životnímu prostředí a jsou registrovány na spolkovém úřadě pro životní prostředí. Nádoby jsou vyrobeny z ekologického polyetylenu (PE) příp. z bílého (pocínovaného) plechu. Likvidace se provádí prostřednictvím Interseroh a DSD (zelený bod). Biocidy (Lithofin KF Schimmel-Ex, Lithofin MN Außenreiniger, Lithofin ALLEX) používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy pročtěte označení a informaci o výrobku.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemické přípravky
Vydatnost: cca 30 - 50 m²/l
Skladování: V chladu, v uzavřeném stavu, až cca. 5 let.
Hustota: cca 1,12 g/m³
Vzhled: nažloutlý, čirý
Rozpustnost ve vodě: velmi dobrá
Balení: 1 litr