Antik Niger obklad z přírodního kamene

Kód: 868
Značka: Kameny.cz
1 490 Kč / m² 1 231,40 Kč bez DPH
Na objednávku

Obkladový kámen Antik Niger působí stylově a vytváří honosný a přesto přirozený dojem. Materiálem je rula a tloušťka kamene je 3 - 6 cm.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m(10 - 15 % navíc). 

Skladem posledních 20 m2. 

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Maxi 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
 

Antik Niger  obkladový kámen, který je nepravidelný a spíše zaoblených tvarů. Antik Niger je vyroben z přírodního kamene a materiálem je rula. Nejvíce se využívá na obklady fasády, soklů a zídek. Tloušťka kamene je přibližně 3 - 6 cm.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

 K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   CS Protect  Porosil RVV
Spárovací hmota  NVL 300  NVL 300

 

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu dlažba neokouká.

Antik Niger je také velmi nenáročný na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud.

Antik Niger není jediným produktem série Antik, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Hnědošedá, Šedá
Série: Niger
Tloušťka: 3 - 6 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Tloušťka kamene: 3 - 6 cm
Obsah balení: 1
Použití: Obkladový kámen
Paleta: 15 m² / cca 1150kg
Váha 1 m²: cca 80 kg při spáře 4-7 cm