Antik Medu

 
přírodní obkladový a dlažební kámen rula Antik
 
 

Obkladový kámen a pochozí dlažba Antik Medu je nepravidelný přírodní kámen, vhodný do interiéru i exteriéru. Rozměry kamene jsou různé a tloušťka je 3-6 cm. Její pokládku zvládne každý, ale nikdo nedokáže od nádherné dlažby odtrhnout oči. 

Dlažba Antik Medu je také velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud.

Antik Medu není jediným produktem série Antik, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Obklady Antik Medu

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

650 Kč /
 
Objednat
 

Nepravidelnost a originalita. To jsou vlastnosti, kterými komponuje obkladový kámen Antik Medu. Přírodní obkladový kámen nebo pochozí dlažba dokonale vyšperkuje každou zahradu či chodbu a vytvoří příjemnou a uklidňující atmosféru. Materiálem Antik Medy je ortorula a tloušťka kamene je 2 - 6 cm.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

VZORKY si můžete objednat zde.

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Ortorula
Tloušťka kamene 2 - 6 cm
Použití Obkladový kámen / pochozí dlažba
Paleta 15 m² / cca 1100kg
Váha 1 m² cca 80 kg při spáře 4-7 cm
Obsah balení 1
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
650 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
650 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz