Antik Medu obklad z přírodního kamene

Kód: 1635
Značka: Kameny.cz
1 490 Kč / m² 1 231,40 Kč bez DPH
Na objednávku

Nepravidelnost a originalita. To jsou vlastnosti, kterými komponuje obkladový kámen Antik Medu. Přírodní obkladový kámen dokonale vyšperkuje každou zahradu či chodbu a vytvoří příjemnou a uklidňující atmosféru. Materiálem Antik Medy je ortorula a tloušťka kamene je 2 - 6 cm.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Maxi 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W  Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300
 
 
 

Obkladový kámen Antik Medu je nepravidelný přírodní kámen, vhodný do interiéru i exteriéru. Rozměry kamene jsou různé a tloušťka je 3-6 cm.

Antik Medu je také velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud.

Antik Medu není jediným produktem série Antik, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Ortorula
Barevnost: Hnědošedá, Šedá
Série: Medu
Tloušťka: 2 - 6 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Ortorula
Tloušťka kamene: 2 - 6 cm
Použití: Obkladový kámen
Paleta: 15 m² / cca 1100kg
Váha 1 m² : cca 80 kg při spáře 4-7 cm
Obsah balení: 1