Kora Toda velkoformátová dlažba do štěrku - paleta až 12 m2 DOPRAVA ZDARMA

Kód: 2502/825
Značka: Kameny.cz
10 900 Kč / paleta až 12 m2 9 008,26 Kč bez DPH 908,33 Kč / 1 m2
Skladem

Velkoformátová dlažba Kora Toda dlažba je vyrobená z přírodního kamene a materiálem je porfyr. Dlažební kámen je velice pevný, odolný a nejčastěji se využívá na sucho bez použití betonu. Jednoduchou pokládku oceníte zejména na chodníky a chodníčky kolem domu, do pergol a altánů nebo kolem domu. Dlažba se také může použít jako nášlapné kameny. Tloušťka kamenné dlažby je 1-4 cm. 

Dlažby na paletách 840 kg (1)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkoformátová dlažba Kora Toda je z přírodního kamene a materiálem je porfyr. Dlažba je skládaná z větších kusů, které je vhodné použít také jako nášlapy. Velkou výhodou je možnost pokládky do štěrkového lože. Tato elegantní kamenná dlažba bude působit dokonalým dojmem v každé zahradě, pergole, či altánu. Spotřeba materiálu je přibližně 70 kg/ m². Dodejte svému exteriéru nádech luxusu a elegance v podobě kamenné dlažby z porfyru.

Porfyr je vyvřelá hornina, která je díky své struktuře ideální na zatěžované plochy a strukturou i vzhledem je částečně podobný andezitu. Využívá se na příjezdové komunikace, parkovací stání, chodníky i venkovní schodiště. S těmito materiály máme velmi dobré zkušenosti související s výdrží při zátěži. Tyto materiály položené jako dlažba při správném podkladu vydrží bez problémů pohyb kamiónů a jeřábů.

K této dlažbě doporučujeme:  
 
 Interiér  Exteriér 
Lepidlo/maltové lože  NVL 300   NVL 300 
Impregnace   BWT Protect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné dlažby
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Porfýr
Barevnost: Fialová, Hnědá, Šedá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Toda
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Porfyr
Tloušťka kamene: 1 - 4 cm
Příbližná spotřeba: 70 kg/ m²
Paleta: 840 kg