Dlažební kostky Toda

Kód: 2580
Značka: Kameny.cz
1 800 Kč / m² 1 487,60 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní dlažební kostky Toda z přírodního kamene jsou vyrobeny z porfyru. Porfyr komponuje zejména tvrdostí a autentickým vzhledem. Mírné velikostní a barevné rozdíly každého kusu Vám umožňuje popustit uzdu své fantazii a vytvořit naprosto autentickou a originální zahradu. Cesty a pěšinky oddělují jednotlivé části zahrady a zároveň je spojují. 

1m² se počítá jako 9 x 9 kostek při 1 cm spáře. Jednotlivé kusy mají rozměry 8 - 10 cm x 8 - 10 cm x 8 - 10 cm.

Váha 1 m² je 180 kg. Kostky jsou prodávány na kg takže při expedici kostky nepočítáme - ale odvážíme počet m²  x 180 kg.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Výhody přírodního kamene zde není nutné příliš uvádět. Tento materiál je mimořádně vhodný pro vedlejší pěšinky, praktičtější a také stylovější než písek nebo štěrk, který bývá běžně užíván. Dlažební kostky Toda z přírodního kamene jsou ideální volbou do téměř všech zahrad. Materiálem je porfyr a 1 m² tvoří 9 x 9 kostek při 1 cm spáře mezi kostkami. Tento kámen v m² také dodáváme, to Vám jednoduše přepočítá naše kalkulačka. 

Dlažební kostky patří mezi nevyhledávanější druhy přírodního kamene používány na příjezdové cesty, chodníky nebo různé dlažby do zahrady. Mezi nesporné výhody dlažebních kostek patří bezpochyby fakt, že plochy z tohoto typu kamene je možno ukládat do štěrku – a to platí i pro plochy pojezdové (je však nutné zvolit správný druh přírodního kamene). Dlažební kostky z přírodního kamene je možno použít jako skvělou alternativu k zatravňovací dlažbě nebo zámkové dlažbě. V porovnaní s dlažbami z umělých materiálů, jsou dlažební kostky z přírodního kamene luxusnější, vzhledově přirozenější a celkově mnohem lépe vypadající alternativou.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Série: Toda
Typ kamene: Porfyr
Rozměry kostek: 8 - 10 cm x 8 - 10 cm x 8 - 10 cm
Použití: pochozí i pojezdová dlažba