Kora Mavi - pochozí dlažba

Kód: 1546/SIR 1546/BEZ 1546/UZK 1546/NA Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
465,12 Kč 519,84 Kč 592,80 Kč 638,40 Kč od 465,12 Kč 384,40 Kč bez DPH 429,62 Kč bez DPH 489,92 Kč bez DPH 527,60 Kč bez DPH od 384,40 Kč bez DPH
Do 1 týdne Do 1 týdne Do 1 týdne Do 1 týdne Zvolte variantu
Vyberte si šířku spáry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pochozí kamenná dlažba Kora Mavi najde své využití především na terasách, v altánech, na zahradních chodníčcích a v zimních zahradách. Tato dlažba se také často používá v interiérech chat a chalup, a to především na chodby a do společenských prostorech. Pochozí dlažba lze také využít na příjezdové komunikace a parkovací stání pro osobní automobily. Materiálem Kory Mavi je rula, která dodává dlažbám dokonalý a osobitý vzhled. 

Přírodní kámen Kora Mavi nabízíme ve třech různých variantách (obklad, pochozí dlažba a pojezdová dlažba). Jedná se o rulu, která je velmi pevná a má precizní barevnou stálost.

spáry

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Kora Mavi - pochozí dlažba má tloušťku 2 - 3 cm a je vhodná do interiéru i exteriéru. Je jen na Vás, kde se rozhodnete ji umístit. Kamkoliv ji dáte, najde svoje místo a osloví všechny Vaše návštěvníky, kteří se do ní na první pohled zamilují a nebudou ji moci zpustit z očí. Rula, ze které je dlažba vytvořena, přináší ojedinělý vzhled a působí velmi honosným dojmem.

Kora Mavi - pochozí dlažba prodáváme na kg následovně:

Široká spára: 4 - 7 cm je spotřeba 51 kg/ m² , cena 465,12,- Kč s DPH

Běžná spára: 2 - 4 cm je spotřeba 57 kg/ m² , cena 519,84,- Kč s DPH

Úzká spára: 1 - 2 cm je spotřeba 65 kg/ m² , cena 592,8,- Kč s DPH

Spára Na sraz: 0 - 1 cm je spotřeba 70 kg / m² , cena 638,4,- Kč s DPH

Vyberte si na ikonách velikost spáry a následně zadejte počet m² které potřebujete. Kalkulačka Vám dle zadaného množství spočítá celkové množství kamene v kg, které následně obdržíte.

Kora Mavi není jediným produktem série Kora, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné dlažby
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Použití: Interiér, Exteriér
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Tloušťka kamene: 2 - 3 cm
Obsah balení: 1
Váha originální palety: přibližně 1100 kg