Fleta Nero obklad/dlažba interiér

Kód: 278-2B
Výprodej
Značka: Kameny.cz
1 090 Kč –26 % 799 Kč / m² 660,33 Kč bez DPH 799 Kč / 1 m2
Vyprodáno

Fleta Nero je přírodní dlažební kámen vyrobený z břidlice antracitové až černé barvy, který dokonale vyzdobí Váš interiér. Působí velmi elegantním a honosným dojmem a dodá všem koupelnám moderní vzhled. Svou strukturou a barvou dokáže také velmi efektivně opticky zvětšit prostor. Tento extravagantní kámen má rozměry 60 x 60 cm, jeden m² váží cca 28 kg.

rozměr 60 x 60 cm (1) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Výstřední roli ve výběru materiálu všech interiérů má tento přírodní kámen Fleta Nero. Jedná se o přírodní dlažební a obkladový kámen vyrobený z břidlice. Svým netradičním vzhledem dokáže vytvořit přepychový vzhled a elegantní styl v každém domově. 

Tento formátovaný kámen je také velmi nenáročný na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ho čistit vodou. Pokud využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud, poté zůstane Vaše dlažba či obklad neskonale čistá.

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Impregnace   MN Schieferol BWT Protect   MN Schieferol BWT Protect
Spárovací hmota  Ultracolor 112  Ultracolor 112
Silikon   Mapesil LM 112  Mapesil LM 112
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

60x60x1 cm – spára 2,5 mm – 0,1 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Světle šedá, č. 112.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady, jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Pokládka: Do lepidla - pochozí plochy
Tvar: Čtverec
Rozměr: 60 x 60 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Antracitová, Černá, Šedá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Nero
Tloušťka: 1 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Váha 1 m²: cca 28 kg
Formát: 60 x 60 cm
Barevnost: Antracit