Nano Bath - impregnace na koupelny a sprchové kouty

Kód: 2145
Značka: Nanobala
249 Kč / ks 205,79 Kč bez DPH
Vyprodáno

Impregnace Nano Bath slouží především k ošetření koupelny - sklo, keramika, sprchový box, nerezových baterií a úchytek proti vodě a nečistitám.

Jedno balení produktu Nano-Bath obsahuje:

  • Lahvičku s modrým označením (25ml)
  •     -  NanoClean  - nanotechnologický čistič
  • Lahvičku s červeným označením (25ml)
  •     -  GProtect  - nanotechnologický přípravek
  • Netkanou textilii modré barvy
  • Netkanou textilii červené barvy

1 balení vystačí cca na 1 sprchový kout
(cca 1,5 - 2m2)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Impregnace Nano Bath je ochranný hydrofobní prostředek proti vodě a špíně na bázi nanotechnologie s ochranným efektem, založeným na principu lotosového efektu, kde dochází k odvalování kuliček vody po povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Perličky kapaliny se snadno skutálí po povrchu a odeberou s sebou částice nečistot, které tam předtím ulpěly. Optimální efekt je dosažen po přibližně 24 hodinách. Tato vrstva je působení až 2 roky.

Návod k použití impregnace NANO-BATH:

Povrch musí být před aplikací suchý a čistý, bez plísní a mastnot. Aplikujte při pokojové teplotě podkladu i okolí (od +5°C do +30°C). Při nižší teplotě vzniká na povrchu po nanesení matná mléčná vrstva, kterou nelze snadno rozleštit. Pracujte ve větraných prostorách! Zabraňte kontaktu s očima. Nevdechujte aerosol !
Spotřeba: Cca 15 ml/m2.

Vyjměte lahvičku s modrým označením a protřepejte. Nastříkejte na povrch malé množství nanočističe a rozleštěte přiloženou modrou textilií. Takto postupně nanášejte a rozlešťujte prostředek po celé ploše.
Správně ošetřená plocha se pozná tak, že po ní textilie mírně drhne. V místech, kde textilie po povrchu klouže, nastříkejte ještě nanočistič a vyleštěte. Na 1m2 plochy spotřebujte cca 15 ml přípravku. Větším množstvím přípravku nezvýšíte účinnost, ale jen pracnost při následném leštění. Nechte 5 minut působit! Doleštěte případné nedostatky. Při nedodržení pauzy nebo použití jedné textilie na obě složky přípravku se může stát produkt nefunkčním!

Po ošetření povrchu nanočističem a po 5 minutové pauze aplikujte stejným způsobem nanopřípravek s červeným označením pomocí červené textilie! Vyleštěte do vysokého lesku. U tohoto přípravku při správné aplikaci musí naopak textilie klouzat po povrchu. Tam, kde textilie drhne, doplňte ještě malé množství nanopřípravku s červeným označením a doleštěte červenou textilií. Poté nechte 24 hodin v suchu a při pokojové teplotě formovat ochrannou nanovrstvu. Nezaměňujte textilie!

Funkčnost hydrofobizace povrchu: až 2 roky podle expozice

Čištění povrchu: Oplachem vodou. Nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. Nečistit abrazivními prostředky!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace, penetrace a zpevňovače
Balení: 25 ml
Balní odpovídá ploše: cca 2 m²