LTProtect Plus - impregnace na boty proti vodě a špíně

Kód: 5608
Značka: Nanobala
199 Kč / ks 164,46 Kč bez DPH
Na objednávku

Revoluční  nano impregnace - vodoodpudivý přípravek na kůži s hydrofobním (odpuzujícím vodu) účinkem funguje na bázi nanočástic. Výrobek vytváří neviditelný, povrchový film kolem vláken. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhled, pocit na omak a prodyšnost ošetřených usní zůstává nezměněna. Nano impregnaci LTProtectPlus na kůži lze aplikovat na všechny druhy kůží - od nejjemnější jelenice až po pevnou vepřovici  – na bundy,

košile, blůzy, saka, kalhoty, oblečení pro motocyklisty, overaly, koňská sedla a postroje, kožené sedací soupravy, batohy, klobouky, atd.
Ochrana je dlouhodobá, zpevňuje kůži proti otěru a chrání ji proti UV – záření i při proměnlivých teplotách. Látky ošetřené impregnací LTProtectPlus se mohou běžně čistit vodou.

Použití:
Na suchý povrch kůže naneseme ze vzdálenosti cca 20 – 30 cm pomocí rozprašovače (při průmyslové aplikaci můžeme použít stříkací pistoli, či jiné rozprašovací zařízení) tenkou souvislou vrstvu (spotřeba cca 100-200 ml/m2 dle nasákavosti materiálu) hydrofobního  prostředku LTProtectPlus. Necháme uschnout za běžné pokojové teploty nebo při teplotě do max. 40°C.