Seviano DJ 02 keramická dlažba 2 cm

Kód: BOV1- BPB1- BVH4- Zvolte variantu
Novinka
Značka: Seviano
1 490 Kč / m² 1 790 Kč / m² 1 890 Kč / m² od 1 490 Kč / m² 1 231,40 Kč bez DPH 1 479,34 Kč bez DPH 1 561,98 Kč bez DPH od 1 231,40 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Vyberte si formát obkladu / dlažby
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Elegantní keramická dlažba Seviano DJ 02 je kalibrovaná, mrazuvzdorná a její tloušťka je 2 cm. Nabízíme ji ve formátech 60 x 60 cm, 60 x 90 cm a 60 x 120 cm. Díky svým vlastnostem je skvělou volbou pro venkovní prostory a velkou výhodou je možná pokládka na terče. Nabídku terčů a klipů naleznete zdeV případě pokládky do betonové/maltové směsi, je možné dlažbu využít také jako pojezdovou na parkovací stání nebo příjezdové plochy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venkovní keramická dlažba nabízí řadu výhod a mnoho možností použití. Je odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření, mrazu a vodě, což z ní činí ideální materiál pro exteriéry. Díky své odolnosti, snadné údržbě a široké škále estetických možností se hodí pro terasy, chodníky, bazény, vstupní plochy a další venkovní prostory, přičemž zajišťuje bezpečnost a trvanlivost. Keramické dlažby mají velmi nízké nároky na údržbu a zároveň zaručují dlouhou životnost. Tato dlažba má tloušťku 2 cm a velkou výhodou je možnost pokládky na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolace  Mapelastic  Mapelastic
Spárovací hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikon   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132

 

Výhody keramických dlažeb:

 • Protiskluzovost R11
 • Dlouhá životnost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní, luxusní design
 • Vhodné do veřejných prostor 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Nízké nároky na údržbu
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita  

 

Pokládka  

104616887_556421778368102_3861568017371389103_n

1. varianta - pokládka do trávy

Keramickou dlažbu je možné položit do trávy, jako nášlapné kameny.

2. varianta - instalace do štěrkového lože

Keramickou dlažbu je také možno položit do štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. varianta - pokládka do betonu nebo na lepidlo

Při pokládce do lepidla nebo do betonového potěru vytvoří keramická dlažba velmi odolný povrch. Při tomto způsobu pokládky je možné dlažbu využít na parkování nebo pojezd automobilů, ale i na vytíženější veřejné plochy jako jsou náměstí, cyklostezky nebo chodníky.

4. varianta - instalace na terče

Keramickou dlažbu lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný, a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

symboly – 3 sloupce

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dlažba
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář kamene
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměr: 60 x 60 cm, 60 x 90 cm, 60 x 10 cm
Barevnost: Hnědá, Šedá
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluzový povrch: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano