Fontána svíce

 
 

Rádi byste měli v zahradě vodní prvek, ale nechcete se pouštět do stavby jezírka/potůčku? Tak si do zahrady umístěte naši venkovní fontánu z přírodního kamene. Fontána je prvkem zahradní architektury, uměleckým ztvárněním drobné stavby, která slouží ke zlepšování prostředí a odedávna i jako okrasný element. Tato fontána do zahrady ve tvaru svíce je vyrobena z luxusního vápence, který dodá Vaší zahradě příjemnou a klidnou atmosféru. Vápencová fontána je téměř 120 cm vysoká a 30 cm široká.

Fontána z vápence

Fontány a kašny patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy. Díky fontáně si můžete vytvořit svůj vlastní wellness koutek uprostřed vaší zahrady. Zaposlouchejte se do zvuků přírody a pobublávající vody. Uvidíte, že vás všechny starosti a stres rázem opustí.

Vždy se snažíme vybírat kvalitní a zajímavé výrobky. Zahradní fontána musí zaujmout na první pohled, ale přitom se nesmí okoukat.

 

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

 

15 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Jedinečná vápencová fontána je vyrobená z přírodního kamene. Můžete ji použít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Zahradní fontána z přírodního kamene se svým přirozeným materiálem a nadčasovým vzhledem představuje skutečnou královnu zahrady. Kamenné fontány přitom každé zahradě dodají klasický vzhled. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžete si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

 

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Přibližné rozměry 120 x 30 cm
Obsah balení 1
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
15 900 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
15 900 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz