Izopropanol 99,9% - izopropyl alkohol, IPA

Kód: 5626/0-5
Značka: Nanobala
185 Kč / bal 152,89 Kč bez DPH
Vyprodáno

Izopropanol - izopropyl alkohol nebo - li IPA 99,9% je známý zejména díky svým výborným čistícím a odmašťovacím schopnostem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Izopropanol - izopropyl alkohol nebo - li IPA je známý díky svým výborným čistícím a odmašťovacím schopnostem, pro které je často užíván pro šetrné, avšak účinné čištění povrchů elektronických a mechanických konstrukčních součástek, jako univerzálně použitelný přípravek pro bezpečné odstraňování usazených nečistot a mastnoty. Nenarušuje materiály a po krátké době se rychle a úplně odpařuje. Balení 500ml , dodáváno s pákovým rozprašovačem.

Ostatní názvy: Isopropanol, Propan-2-ol, 2-propanol

Vzhled: Čirá bezbarvá kapalina

Charakteristika: Vysoce hořlavá kapalina s alkoholickým zápachem, má těkavé účinky, se vzduchem tvoří výbušnou směs.

Složení: 99,9% isopropylalkohol

Oblast použití isopropylalkoholu: Rozpouštědlo pro oleje, alkaloidy, gumu a pryskyřice, odmrazovací prostředek pro kapalná paliva a dehydratační činidlo, dezinfekce, sterilizace.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci s isopropylalkoholem: Dodržujte běžná bezpečnostní opatření jako při práci s chemickými přípravky. Páry mohou způsobit ospalost a závratě. Při použití výrobku v interiérech zajistěte dostatečné větrání. Nekuřte. V případě spolknutí nevyvolávejte zvracení, vypijte větší množství vody a ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování isopropylalkoholu: Udržujte obal uzavřený. Skladujte na dobře větraném místě odděleně od potravin. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení, mimo dosah dětí. Chraňte před sluncem a přehřátím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemické přípravky
Obsah balení: 1
Množství: 0,5 l