Silverlake Orsi 60 x 60 cm výprodej dlažba 2 cm Snížená jakost

Kód: AFP4-2
Značka: Mirage
699 Kč / m² 577,69 Kč bez DPH
Vyprodáno

Snížená jakost - V případě snížené jakosti se může stát, že jednotlivé kusy dlažby budou barevně více odlišné, než se očekává, mohou se na nich objevovat i drobné vady, nedokonalosti, nepřesnosti v rozměrech či na povrchu, proto doporučujeme zakoupit o 10% materiálu navíc, protože na tyto nedostatky není brán zřetel v případě reklamace zboží zakoupeného ve snížené jakosti. 

Keramická dlažba Silverlake Orsi dodá vašemu domovu nádech přírody. Načerpejte autentickou atmosféru přírody díky této jedinečné keramické dlažbě s kamenným efektem. Jedná se o dlažbu italské značky Mirage, která je kalibrovaná, mrazuvzdorná, s tloušťkou 2 cm. Dlažba je ideální k venkovnímu použití, kde se ladně snoubí s okolními prvky přírody a vytvoří dokonale klidné a útulné prostředí. Keramické dlažby jsou vhodné k pokládce na terče, do trávy, do štěrkového lože i na lepidlo. V případě pokládky do betonové/maltové směsi, je možné dlažbu využít také jako pojezdovou na parkovací stání nebo příjezdové plochy.

Nabízíme jí v rozměru 60 x 60 cm. 

Dlažba má tloušťku 2 cm, velkou výhodou je možnost pokládky na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

Minimální objednatelné množství je 15 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte kouzlo přírody proniknout až k vašim dveřím. Keramická dlažba od značky Mirage je symbolem jedinečného kamenného vzhledu a především funkčnosti. Jistě vás potěší i její praktické vlastnosti, zmínit můžeme nízké nároky na údržbu, naopak se vyznačuje pevností, barevnou stálostí a dlouhou životností. Dlažba má tloušťku 2 cm a velkou výhodou je možnost pokládka na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

Výhody keramických dlažeb:

 • Protiskluzovost R11
 • Dlouhá životnost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní, luxusní design
 • Vhodné do veřejných prostor 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Nízké nároky na údržbu
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita  

 

Pokládka  

104616887_556421778368102_3861568017371389103_n

1. varianta - pokládka do trávy

Keramickou dlažbu značky Mirage je možné položit do trávy, jako nášlapné kameny.

2. varianta - instalace do štěrkového lože

Keramickou dlažbu je také možno položit do štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. varianta - pokládka do betonu nebo na lepidlo

Při pokládce do lepidla nebo do betonového potěru vytvoří keramická dlažba velmi odolný povrch. Při tomto způsobu pokládky je možné dlažbu využít na parkování nebo pojezd automobilů, ale i na vytíženější veřejné plochy jako jsou náměstí, cyklostezky nebo chodníky.

4. varianta - instalace na terče

Keramickou dlažbu Mirage lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

symboly – 3 sloupce

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář kamene
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy
Tvar: Čtverec
Rozměr: 60 x 60 cm
Typ kamene: Keramika
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 cm
Typ materiálu: Keramika
Tloušťka kamene: 2 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluzový povrch: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Hmotnost: 45 kg