Vstupní brána do japonské zahrady + podstavec

Kód: 9880
Značka: Kameny.cz
199 900 Kč / set 165 206,61 Kč bez DPH
Skladem

Vstupní brána do japonské zahrady obsahuje 2 ks - čili set krásných soch. Tyto sochy se v japonské zahradě využívají především u vstupu do zahrady, ale na elegantním vzhledu jim neubírá ani umístění v prostředí terasy, kde osobitě vyniká. Oživte svou zahradu nádechem japonské kultury a přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupní brány do japonské zahrady jsou vystaveny v naší prodejně Kameny.cz. Přibližné rozměry soch z přírodního kamene jsou: půdorys 40x80 cm. Cena je uvedená za set, což jsou 2 kusy kamenných soch. 

Vsaďte na originalitu a nesmrtelnost vápence

Pro své vlastnosti tvrdosti, pevnosti a dlouhé životnosti se vápenec používá jako vítaná surovina pro zvelebování exteriérů i interiérů. Jeho dalšími pozitivy jsou mrazuvzdornost, barevná stálost a jedinečný design.

Kameny hrály velice důležitou roli v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

Další kamenné dekorace si můžete prohlédnout jak osobně v naší prodejně , tak online na našem webu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské zahrady
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec - antik
Přibližná váha setu: 2300 kg
Obsah setu: 2 ks okrasných soch
Přibližné rozměry: půdorys 40x80 cm