Ice Blue mramorová drť

Kód: 433-7 BAL 25
Značka: Kameny.cz
300 Kč / balení 25 kg 247,93 Kč bez DPH
Do 14 dnů
Vyberte si balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Mramorová drť Ice Blue je vyrobena z přírodního šedého mramoru. Balení je dostupné v 25 kg pytel, přičemž přibližná spotřeba je 75 kg /m². Pro optimální výsledky při pokládce doporučujeme použití geotextílii. Ta zabrání prorůstání plevele a usnadní údržbu. Tato všestranná a vysoce kvalitní drť je dokonalým doplňkem pro jakýkoli interiérový nebo exteriérový projekt, který dodá prostoru elegantní a přírodní vzhled.

V případě zakoupení valounků z naší nabídky společně s tkanou geotextílií, nabízíme na geotextílii dopravu zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mramorovou drť Ice Blue nabízíme ve frakci 0,8 – 1,6 cm. Tato přírodní šedá drť je ideální pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Nejčastěji se používá k obsypání keřů, rostlin a stromů, na hroby, kolem bazénu, do květináčů nebo váz. Díky své jemné frakci je snadno manipulovatelná a přizpůsobivá pro různé zahradní projekty. Použití této drtě vytváří elegantní a čistý vzhled, který vynikne v moderních i tradičních zahradách. Mramorová drť nejen zkrášlí Vaše prostředí, ale také pomáhá udržovat půdní vlhkost a brání růstu plevelů, což usnadňuje údržbu zahrady.

okrasné kamení

Po přípravě prostoru, kde se bude kamenná drť pokládat, doporučujeme použít geotextílii. To je tkaná textilie utkána z kvalitních polypropylenových vláken s vysokou pevností a životností. Zabraňuje růstu plevelů a jiných nežádoucích rostlin, snižuje čas nutný k údržbě, zabraňuje vysychání půdy, udržuje půdní vlhkost a dostatečnou teplotu a snižuje potřebu používání herbicidů a dalších prostředků omezujících růst plevele.

Doporučujeme Vám kamennou okrasnou drť kombinovat s kamennými valounky-oblázky nebo okrasnými valouny a před položením použít geotextílii případně neviditelný obrubník.

Doplňkové parametry

Kategorie: Celý sortiment OKRASNÝCH KAMENŮ
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Šedá
Velikost frakce: 0,8 – 1,6 cm
? Přibližná spotřeba: 75 kg / m²