Podstavec

Kód: 9952
Značka: Kameny.cz
4 900 Kč / ks 4 049,59 Kč bez DPH 4 900 Kč / 1 ks
Skladem

Kamenný podstavec vypadá velmi dobře samostatně stojící a také jako pevná a spolehlivá základna pro další dekorace. Tento podstavec je vyrobený z přírodního kamene vápence, který má šedo hnědé zabarvení. Vápenec vyniká svou pevností a odolností a je vhodný pro umístění především v exteriéru. Velmi pěkně se ale vyjímá i ve vnitřních prostorech.

Kočka na podstavci není jeho součástí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenný podstavec je elegantní a originální dekorace, kterou můžete funkčně zakomponovat do prostorů rodinných domů i komerčních budov. Dá se použít pro pítka, mísy, fontány, sochy a obzvláště mu sluší rozkvetlé květináče. Přírodní vápenec má zajímavou texturu a šedo hnědou barvu s bílým vzorem. Díky své odolnosti proti povětrnostním vlivům a dlouhé životnosti se jedná o nadčasový dekorační prvek, který Vás bude těšit dlouhá léta. Navíc jej můžete kdykoliv podle potřeby přemístit nebo změnit dekoraci. Podstavec má výšku 45 cm a průměr 35 cm. 

 

kamenný podstavec

 

Pokud hledáte inspiraci, co na sloupek umístit, podívejte se na naši nabídku pítek, květináčů a sošek. Moc pěkně vypadá obsypán dekoračními kameny nebo umístěný na kamenné dlažbě

Další rozmanité dekorace a výrobky z kamene si můžete prohlédnout osobně v našem Showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobky z kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Šedá
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Výška: 45 cm
Průměr: 35 cm
Váha: cca 100 kg